Конституція Третього Гетьманату

Конституційні Збори України іменем Української нації, здійснюючи виключне право громадян України встановлювати конституційний лад в нашій державі, спираючись на предковічний досвід попередніх поколінь, прагнучи становити на землі України справедливий та ефективний устрій всього суспільства та його державних органів, для щастя теперішнього і майбутніх поколінь Українського народу, приймаємо цю Конституцію, як Головний Закон України.

Детальніше...

Програма останньої партії

"Партії – смерть Республіки!"

Ніколло Маккіавелі

У часи економічної та політичної нестабільності, в часи війни, коли різні політичні партії та кольорові еліти прагнуть здобути дивіденди (місця у Верховній Раді та місцевих радах) від кожного вкраденого чи купленого голосу, Рух за Гетьманат висуває свою власну політичну програму. Пропонуємо вашій увазі "Програму останньої партії", яка має завершити шлейф псевдопрограм маргінальних партійок, що маскуються під націоналістичні та патротичні кольори. Ми не нав'язуємо вам свою думку, а лише прагнемо розбавити сонячним світлом води політичного болота України, щоб остаточно відкинути всіх "реальних політиканів" та їх "партійних тітушок" від свідомості кожного виборця українця.

Детальніше...

Гетьманат чи федералізація?

Сучасне державотворення переживає скрутні часи. Довготривале нехтування інтересами громад на фоні поляризації країни піднесли на рівень вимоги частини населення питання федералізації. Однак чи на часі воно в момент загрози тотального сепаратизму? Концепція гетьманату, як ніколи, завчасно запропонувала власне бачення адміністративного поділу в українській держави.

Детальніше...

Перспективи місцевого самоврядування в Україні

Переживання себе як частини нації, починається із розуміння місцевості в якій ми живемо, будь то місто чи містечко, чи й того менше. Проте саме тут ми реалізовуємо себе. Однак чи можемо ми гармонійно розвиватись у спільноті, що не має дійсно незалежного місцевого самоврядування? Відтак дана стаття присвячена розгляду формування та розвитку українських міст.

Детальніше...