Традиційна родина і Гетьманат

Українське суспільство, як завжди, яке нині заклопотане справами військовими і корупційними, зовсім забуло про ніби будені справи, а саме - про проблему абортів. Не так давно, влітку 2013 р. народні депутати від ВО "Свобода" та "Партії Регіонів" намагались пропхнути законодавчу ініціативу з цього питання. Тоді, суспільство урозкололося на 2 частини і кожна вважала свою позицію найвірнішою і єдино правильною. З одного боку мечуть громи і блискавки противники заборони, серед них більшість жінки, які ревно захищають своє "право на власне тіло", наче внутрішньоутробне вбивство дитини не зачіпає їхнього тіла. З іншого боку прибічники заборони, серед них більшість чоловіки, які звинувачують жінок у егоїзмі, безвідповідальності і навіть проституції. Наче це їм народжувати, а потім залишатися матір’ю одиначкою (через чоловічу, до речі, безвідповідальнысть!), яких у нас зараз хоч греблю гати. Тоді ця законодавча ініціатива не вийшла за двері профільного комітету, але нині, це питання стає знову досить актуальним.

Обмовимось зразу, автор є переконаним противником абортів і поділяє думку президента США Рональда Рейгана: «Я помітив, що всі хто виступає за аборти – це люди, які вже народилися». Тобто, нас обурює, що ті кому надали право і можливість народитися і жити, мають ницість відмовляти в цьому праві тим хто тільки має народитися і жити. Ми усіма кінцівками "ЗА!" заборону абортів і введення для лікарів, які промишляють цим "ремеслом", покарання, такого ж рівня, як і за умисне вбивство, бо аборт, власне, і є зумисним вбивством ще й скоєним за попередньою змовою і з особливим цинізмом.
А якщо ще згадати, що від цих вбивств щороку гине понад 140 тис. так і не народжених, українців! Якщо згадати, що близько 50 тис. українок щороку від тих маніпуляцій із їхнім тілом стає безплідними, то напрошується думка про новітній геноцид українців, який цілком офіційно, цинічно і не криючись коять "люди в білих халатах". Але, як завжди, вилазить на гору оте проклятуще "АЛЕ", у на, наприклад, є питання... А чи самої заборони достатньо?! Згадайте долю всіх заборон у минулому!
Приміром, "Сухий закон" в США у 1920-х рр., аж ніяк не вплинув на рівень алкоголізму серед американців. Придавлені злиднями, через "Велику Депресію", робітники заливали свій розпач оковитою, не зважаючи на її ціну. А розбещені буржуа лоскотали собі нерви, пиятикою у підпільних клубах. Більше того, "Сухий закон" призвів до того, що торгівля "зеленим змієм" пішла у підпілля, її взяли під контроль усілякого роду мафіозі, які нажили на ній шалені статки. Результатом стали "ревучі двадцяті" - розгнузданий розгул кримінальних війн, вбивств, корупції, злочинності. Та що там далеко ходити? Горбачовська кампанія боротьби з алкоголізмом призвела до чого? - Ми те все прекрасно пам’ятаємо. Вирубка виноградників елітних сортів, "безалкогольні весілля", на яких у чайники і пляшки з під лимонаду й мінеральної води заливали горілку і самогон, розгул самогоноваріння. То яка користь від голої, хоч і надзвичайно потрібної, заборони?
Як можна сподіватися, що аборти зникнуть від самої тільки заборони в країні, де вже у початкових класах школи насаджують розпусту під виглядом уроків з, так званого, сексуального виховання? Як можна сподіватися на ефективність того закону в країні, в якій на ігрових сайтах для дітей примудряються розміщувати посилання на порносайти? Як можна сподіватися на дієвість заборони абортів в країні, в якій держава, ЗМІ, "мистецтво" пропагують гнилий індивідуалізм, насильство, зневагу до людського життя, сексуальну розпущеність, содомію, фемінізм, безвідповідальність в країні, в якій слово "кохатися" стало означати не прояв високих почуттів між чоловіком і жінкою, а примітивне, тваринне злягання? Як можна сподіватися на те, що жінки відмовляться від абортів в державі, яка тільки декларує піклування про молоді сім’ї, насправді ж підтримки від неї годі й чекати?

Зайдіть у будь-який клас, будь-якої пересічної української школи. Майже половина дітей живуть і виховуються у неповних сім’ях. 55% чоловіків після розлучення ухиляються від сплати аліментів і при цьому не піддаються переслідуванням закону. Тобто, задовольнивши свою хіть, покидають своїх жінок, тікаючи від відповідальності за виховання своїх же дітей (чи дитини). Що це як не зрада і підлість? Якщо ж додати сюди хронічне і з кожним роком поглиблюване кожним урядом безробіття, соціальну незахищеність, убожіння, то не далеко дійти й до виправдання жінок у їхньому не бажанні мати дітей!

Як можна чекати дієвого контролю за дотриманням тієї заборони від наших наскрізь корумпованих міліції, прокуратури, судів? Ні для кого ж не секрет, що всілякого роду "сауни", "салони еротичного масажу", топлес-бари "кришуються" саме ними! А рекламні проспекти тих притонів і домів розпусти роздають мало не на кожному перехресті. При чому розповсюджують їх, здебільшого, дівчата старшого шкільного віку! Куди вони підуть "працювати" після ТАКОГО підробітку? То що ж дасть заборона абортів за таких обставин?

Її результати цілком передбачувані і прогнозовані, тим більше, що ми вже відмінно знаємо чого чекати від наших шахраїв і аферистів з числа політиків і правоохоронців. Кілька місяців ми бачитимемо на телеекранах "ефективну боротьбу зі злочинцями у білих халатах", міліція звітуватиме (якщо ще схоче) про закриття легальних і викриття підпільних кабінетів і абортаріїв, ну і так далі. Політики навісять собі ще пару електоральних медальок. А потім тишком нишком візьмуть все під свою руку. І будуть бажаючі ходити до тих самих кабінетів, до тих самих гінекологів робити аборти під велииииким секретом і за набагато більші гроші.
З’являться і дійсно підпільні кабінети (і теж під "кришею" доблесних правоохоронців) для "малоімущих", де практикуватимуть коновали і студенти недоучки, які калічитимуть жіночок пачками і все під плащиком міліції, прокуратури, судів. Пишним квітом розквітне підпільний ринок "абортного матеріалу" і "стволових клітин", на який перетворюватимуть наших немовлят. За них платитимуть не погані грошенята і нашим коновалам стане ще більш вигідно робити аборти навіть під страхом покарання. А де великі та ще й нелегальні гроші там і бандити... Далі розповідати? - Тому, якщо ми дійсно бажаємо навіки позбутися такої страшної біди, як аборти, ми маємо не тільки вводити сувору заборону на них, але й провести на додачу ще й масу роботи.

По-перше: всіма засобами зміцнювати інститут сім’ї. Особливо це стосується молодих сімей. Тут не може бути жодних перегинів і перебільшень. Молодят треба забезпечити всім необхідними для побудови і зміцнення сімейних стосунків. Треба житло? Громада мусить, як за часів наших предків забезпечити їх житлом, та ще й з урахуванням "збільшення сімейства". Потрібна робота? Молодятам в службі зайнятості – пільгове працевлаштування. Декретна відпустка? Керівника чи власника підприємства, який насмілиться звільнити вагітну чи молоду маму з роботи притягати до кримінальної відповідальності і карати якнайсуворіше.
По-друге: заохочувати ранні шлюби. Досить вже тої дурнуватої пропаганди про те, що треба спочатку кар’єру робити, "погуляти", життя скуштувати! Результатом такого куштування бувають тільки з’яловілі, безплідні баби і постарілі, ні на що не здатні, плейбої-імпотенти, які змарнували життя на його "куштування". Тільки молоді, здорові люди здатні народити і виховати нормальних, здорових дітей.
По-третє: повна заборона порнографії, жорстка цензура у ЗМІ, інтернеті, рекламі, мистецтві на будь-які спроби пропаганди розпусти, збочень. Вилучення зі шкільної програми виродженських уроків з "сексуального виховання".
По-четверте: забезпечення педіатричних закладів і пологових будинків найновітнішим обладнанням і медикаментами. Необхідно покласти, нарешті, край безпрецедентній дитячій смертності!
Але, ми маємо з вами розуміти й те, що всі ці заходи не можливі за існуючої нині системи псевдо-демократії, толерантності, корупції і панування інтернаціоналістичного марксистсько-кримінального елементу в політичній, економічній і духовній сфері. Мало того, що той елемент кримінальний він ще й - чужинський, ворожий всьому українському. Його метою є знищення українців, як Нації, а головною складовою будь-якої Нації є саме сім’я. І саме на неї й спрямована головна атака ворога.
Розхитуючи устої української сім’ї, з її культом кохання і плоду того кохання – дитини, вороги намагаються розхитати устої і підґрунтя Нації. Вони намагаються абортним геноцидом винищити українців фізично, при чому, їхніми ж руками. І поки ми того не усвідомимо, поки не зрозуміємо, що лишень знищення того ворога веде нас до гармонії і щастя. До нової, омріяної ще нашими предками, Української Держави, де абортам не буде місця, бо діти стануть для батьків бажаними дарунками Бога, променями Сонця і Радості в молодості і надійною опорою й захистом в старості.
Тому ми маємо нині, заради майбутнього наших дітей та онуків, заради майбутнього нашої Великої України оголити, нарешті, меча помсти, обрушити його на голови всіх тих недолюдків і збудувати для наших нащадків надійний прихисток, могутній бастіон Української Державності, з якого вони понесуть світло оновлення в світ. Це і є наше призначення, це і є наша з вами місія, з якою Бог вселив наші козацькі душі у тіла, які дісталися нам від наших батьків на землі, яку залишили нам у спадок покоління наших Великих Предків.
За будь-яку ціну Гетьманат буде збудований!
Хай буде!

 

© Ярема ГАЛАЙДА