Отаман Гризло — народний Герой України

Місцеві мешканці Черкащини знають про Семена Гризла як про "бандита", але правда зовсім інша. Як відомо, що у бандити його "записали" совєцькі окупанти. Проте отаман Гризло в останні роки свого життя проявив колосальну мужність у боротьбі проти ворогів України...
Все просто, як ніколи. Семен Гризло захищав Україну від більшовиків. Вони захопили Неньку, а всіх її Героїв назвали "бандитами". Хто повірив комуністам — черговий раз наївся брехні. Саме такі як Семен Гризло були авангардом боротьби за Україну. Борці за волю України були, а головне залишаються, вогнем любові до Батьківщини.
Він — організатор Вільного козацтва (мілітарна антикомуністична організація початку XX ст.), був полковником одного з його загонів. Він — сотник Армії УНР, під його проводом знаходилось до 20 тис. козаків (дані за початок 1918 р.). Він — отаман Гризло  боровся за волю та честь України до 1921 р. Загинув того ж року 3 березня у нерівному бою із каральними загонами більшовиків. Вірний син України віддав за неї своє життя.
То чи бандит? — Бандит — це той хто захопив та продовжує захоплювати нашу Україну. Ті, що назвали його бандитом, репресували українців, здійснили геноцид, депортації, запроторили тисячі людей у в'язниці та психдиспансери, а тепер Гризло бандит? Визначте хто ви є, або українці, або московські підстилки. Тоді відразу стане ясно хто для вас отаман Семен Гризло.
 
© Юрій ГРИГОР'ЄВ