Коли з Богом жартувати не можна

Не встиг апостол Павло звістити галатам  нащадкам древніх кельтів – радісну звістку, як у їхній спільності одразу з’явились блазні. Вони почали проповідувати "іншу євангелію": «Не те, щоб вона була справді інша», уточнює апостол (Гал. 1:7). Так в чому ж суть тієї "іншої євангелії", яка, як виявляється, не цілком "інша", але, на думку апостола Павла, настільки небезпечна, що він аж двічі кидає анатему на тих, хто її проповідує?

Детальніше...

Міф про целібат і педофілію священиків

Навряд чи серед римо-католицького священства педофілів більше, ніж серед одруженого священства східних Церков. Так само серед священиків загалом педофілів навряд чи більше, ніж, скажімо, серед електриків, програмістів, сантехніків, слюсарів, ядерних фізиків... Але ЗМІ полюбляють з особливим розмахом говорити про випадки педофілії серед римо-католицьких священиків-целібатів, і відповідний образ уже встиг стати "загальним місцем" у масовій свідомості.

Детальніше...

Ніколи не варто зневірюватись

Важко жити без віри. Її так легко втратити, але ще так важче потім знову віднайти. Той вогник, що веде праведним шляхом до Царства Божого, він ледь жевріє у нашому серці, а часом і геть згасає.

Детальніше...

Християнство має бути цілісним

Головна проблема сучасних християн у тому, що вони не залишаються християнами завжди та всюди. Для декого християнство обмежується одним лиш храмом: ми молимося, слухаємо Святе Письмо та проповідь, беремо участь у Таїнствах. На жаль на цьому наше християнство завершується...

Детальніше...

Традиційні цінності замість культурмарксизму

Колись Аврелій Августин сказав: "Кожна частина, яка не узгоджується з цілісністю — гидка". І він мав рацію. Здоровий організм залишається здоровим лише при повній взаємодії його членів задля спільного блага...

Детальніше...