Прощення настає після покаяння

Дуже часто люди ставлять питання: «Якщо Бог любить нас, то чому Він всіх не пробачить? Адже це так страшно, коли люди потраплять до пекла назавжди!». Насправді Бог якраз таки готовий всіх пробачити! Однак люди, через власну дурість та гордість, плюють Йому в обличчя та відмовляються прийняти Його прощення.

Уявіть собі злочинця, який вчинив величезну кількість неймовірно тяжких злочинів. Суд засудив його до вищої міри покарання. Вирок винесено, але раптом суддя встає, розкриває конверт, дістає звідти лист від президента, де чорним по білому написано: «Злочинцеві оголошується помилування!». Так в житті не буває, але все ж давайте на хвилину уявимо собі таку ситуацію. Злочинця звільняють в залі суду, він встає, підходить до судді, плює йому в обличчя, бере документ про помилування, рве його на шматки й топче на очах у всіх... Які будуть наслідки? – Природно, злочинець буде страчений відповідно до закону, тому що помилування було знищено ним самим. Більше немає інших способів йому допомогти, він сам добровільно відмовився від прощення.

Подібним чином люди ставляться до Божого помилування, яке Бог оголосив усім людям, через жертву Ісуса Христа. Якщо людина відмовляється від помилування – по-іншому її вже не врятувати. Він відпиляв гілку, на якій сидів. Про яке прощення ще може йти мова? Не хочеш бути помилуваним – це твій вибір! Але вся відповідальність за смерть на тобі! Адже ясніше вже нікуди! Але противник Бога, диявол, вибрав інший хід, він просто висміює взагалі факт існування Бога, факт прийдешнього Суду і розплати. Він всіма засобами масової інформації промиває мізки людству: «Твоє життя зараз, бери від життя все, зараз! Навіщо тобі забивати мізки "казками" про Бога, думати про те, що буде потім? Це не модно! Поживи, як на пенсію вийдеш, потім до Бога підеш!». Саме тому, коли людям кажеш про Бога, прощення і суд, вони в кращому випадку мило посміхаються, мовляв, піди діткам на ніч цю казку розкажи...

Але ставлення людей анітрохи не міняє факт страхітливої ​​реальності! Божий заклик ще звучить так: «Не зважаючи ж на часи невідомости, Бог ось тепер усім людям наказує, щоб скрізь каялися, бо Він визначив день, коли хоче судити по правді весь світ через Мужа, що Його наперед Він поставив, і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши» (Дії 17:30-31). Отже, ти інформацію отримав, яке ж твоє рішення? – Пам'ятай, воно визначить твою вічність!

 

© Правовірний ХРИСТИЯНИН