Лише один раз

Лише один раз – це нічого страшного – каже диявол, спокушаючи людей гріхом. Так люди часто говорять погоджуючись на прогрішення. Лише один раз – це безпечно, Бог добрий і все пробачить. Інші чинять ще гірше... Звичайно, в результаті я буду порядною людиною, буду оберігати себе від гріха, але тепер тільки раз можна. Адже це лише один раз!

Дорогий брат чи сестра, чи правда це? Чи правда це, що справа скоєна один раз не має значення для вашого життя і навіть для вічності? – Подумай! Скажімо, Адам тільки один раз згрішив в раю, і що вийшло з цього? Дружина Лота лише один раз озирнулася і залишилася соляним стовпом до страшного суду. Ісав лише один раз знехтував первородством і був знедолений Богом назавжди. Так само і Юда лише один раз зрадив Христа. А Каїн лише один раз убив брата свого Авеля. Ананія і Сапфіра лише один раз збрехали Святому Духу, але всі вони підлягають вічному засудженню!

Водночас, Ісус Христос тільки один раз помер і воскрес. Він лише один раз з'явиться за Церквою. Лише один раз сяде на престол судити світ! Людина один раз повинна зважитися в житті йти за Христом, або бути проти нього. Лише один раз доведеться тобі померти і постати перед судилищем Божим! Лише один раз отримати вічне життя або вічну муку!

 

© Друг ТРАДИЦІОНАЛІСТ