Зберігаймо дух істини в собі

"І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла! Отож, не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди. Буде їхній кінець згідно з учинками їхніми!", — так звертався у другому Посланні до коринтян Апостол Павло з Тарсу. Його слова нині є актуальними як ніколи!..

Наймасштабнішим засобом боротьби Зла з Людиною є метонімія хибних цінностей як істинни. Мігера фемінізму являє собою один із найвдаліших його проектів. Таке, на перший погляд, невинне прагнення жінки бути рівною чоловіку (насправді ж вищою, бо правдива рівність лише в Христі), натомість, вщент руйнує фундаменталії Любові, Сім'ї і здорового суспільства як такого.

Саме Христос своїм приходом возвеличив жінку, зробив її рівною чоловіку. Рівною, але не взаємозамінною. Рівною у Дусі, рівною в відповідальності за виховання дітей, що є найпершою і найважливішою місією кожної жінки. Бо саме таким був задум Творця Вічності і ніякі спокуси Лукавого, яким піддаються люди, що свідомо відкинули Духа Істини, не зможуть завадити цьому, поки ще є жінки вірні Богу і своїм чоловікам.

Жінка  велика Тайна для чоловіка, яку він намагатиметься розгадати все життя, і в цьому є могутність Подружжя. Проте коли вона всіма силами намагається уподібнитися чоловіку, і він має біля себе просто товариша в жіночому тілі (хоча і так це не завжди назвеш), інститут сім'ї втрачає свою первинну роль і наражає на небезпеку продовження існування людства. Господь, Краса і Патріархат  фундамент жіночої Мудрості, перед якою схиляються народи.

 

© Марія ОВЕРКО