Приймаймо Божу поміч

Кожного дня ми спостерігаємо маленькі радості, які народжуються від реалізації великих мрій та щирого захоплення від улюбленої справи. Хтось робить оригінальні меблі, хтось винаходить рятівні ліки. Проте є й ті, хто, завдяки креативності, створює інші унікальні речі. Та не забуваймо про вимір, де кожної миті можемо творити простір порятунку. Йдеться про той момент, де людина слухає, коли Бог пропонує їй допомогу!

Живучи з Богом, маємо унікальний шанс для вдячності, молитовних роздумів, творення добрих вчинків та виявлення любові до ближнього. Здавалося б, це банальні речі... Однак, іноді, вільний час ми витрачаємо на ще банальніші речі. Натомість завдяки власній креативності можна використати християнський потенціал для творення частинки оазису серед пустелі. Цього деколи так бракує нашим ближнім.

Спробуймо трішки частіше рухати свій внутрішній простір у напрямку розумної віри. Таким чином, щоразу більше будемо перебувати у правді. Вона ж постійно відкривається у нових променях Слова Божого, такого творчого й діяльного. Варто не тільки вірити у Бога, Який творить дива протягом усього нашого життя, але й приймати від Нього поміч, яку іноді ми не бачимо! То може час вдихнути повітря на повні груди й зважитися на зміни, на які нас спонукає Господь?..

 

© Яків ШУМИЛО