Традиційні цінності замість культурмарксизму

Колись Аврелій Августин сказав: "Кожна частина, яка не узгоджується з цілісністю — гидка". І він мав рацію. Здоровий організм залишається здоровим лише при повній взаємодії його членів задля спільного блага...

На жаль, сьогодні Україна бере від Заходу лише найгірше. Суспільство атомізується на окремих індивідів. І тепер самі ниці бажання окремих меншин цінуються вище, ніж спільне благо держави. Не кажучи вже про весь народ, всю українську націю. Для сучасної України це є великою загрозою...

Не так давно телебачення повторяло про те, що "Нас 52 мільйони". А скільки є нас сьогодні? Може мільйонів так 40, чи менше? Смертність в Україні є однією з найбільших у світі. Щоб рятувати ситуацію, на сьогодні в кожній другій сім'ї повинно бути не менше трьох дітей.

Натомість звідусіль кричать, що сім'я — не так важливо, а діти — взагалі зайвий клопіт. Прогресивно жити для себе, а не для відтворення та виховання прийдешніх поколінь. Кількість розпусти замінює в головах важливість духовної близькості між партнерами. Тому-то сім'ї руйнуються одна за одною. Ми так довго не протягнемо та зникнемо зі світу.

Я не за те, щоб Україна була тоталітарною. Справа меншин — їхня особиста справа. Але інтим — це інтим. І для порядку в країні всі мають думати про спільне майбутнє і майбутнє нащадків, не посоромивши надій предків! Сімейна політика — першочергова справа в Україні!

Але грантоїди називають це "русскім мірам", дискримінацією та пережитком минулого. Президент в одній руці тримає Томос, а іншою видаляє петиції за традиційні цінності та відправляє кілька ешелонів спецпризначенців (за гроші платників податків!) охороняти збоченців і бити противників цього явища, які проводили задекларований мирний марш. Оце і є декларовані владою віра, армія, мова?  Лицемірство! Вірю, що здорове суспільство в Україні переможе, але для цього докладаємо зусиль!

 

© Віктор РАТУШНИЙ