Що Папа Римський говорить до нас?

Сьогодні відкриваємо для читачів Післясинодальне послання Папи Франциска до молоді — "Christus vivit". Його головне та цінне повчання полягає у тому, що Ісус Христос є живий, Він хоче, щоб жив кожен з нас. Папа хоче чути молодь, щоб зрозуміти, проінтерпретувати та запропонувати щось особливе й правильне для нас.

А тепер настав наш час почути та прийняти те, що святійший Франциск говорить до кожного з нас. Отже, перше і найголовніше — живий Ісус Христос є тут і зараз, Він вічно оновлює нашу юність. Саме тому наша молодість з Ним повна, змістовна, справжня, радісна і певна, а сам Він кличе нас у пригоду.

Сучасна молодь не може спостерігати за життям з балкона, не може завчасно вийти на пенсію. А тому кожен юнак та юнка мають бути активні, присутні, небайдужі. Хай нас буде "всюди повно", ми маємо мати відвагу жити вповні та змінювати світ, бо саме ми є Божим сьогодні, знаряддям в Його руках!

Наша молодість це час розпізнання свого Покликання — Божого задуму щодо мене, своєї місії на цій землі. То ж важливо серед метушні знайти час на тишу і молитву, в якій ми б могли почути Божий голос. Кожен з нас покликаний до дружби з Христом, тому не нехтуймо цього шансу.

Крім того, кожен з нас має розпізнати свої дари, таланти, можливості, якими можемо служити для інших. Запитаймо себе: "Для кого я є?". Дозвольмо Святому Духові провадити нас аби ми були тим неповторним даром, який Бог подарував світові, створивши нас!

 

© Ірина ДРАГУЩАК і Роман ДЕМУШ