7 причин для націоналістів бути християнином

Зараз серед правого руху виникло багато позиціонуючих себе товариств як атеїсти або зичники, представники яких заявляють, що будь-який націоналіст чи-то в Україні, чи-то в сусідніх Польщі та Мадярщині не може бути християнином, а християнство і націоналізм є зовсім несумісні...

Однак це всього лише обман! Націоналіст не просто може бути християнином, він повинен бути християнином з ряду причин:
1) Християнство - віра наших предків. Протягом століть наші предки були християнами, ця релігія справила величезний вплив на характер наших народів, на їх культуру, історію. Наукові досягнення, становлення держав і народів, які відомі нам зараз відбулося в християнський час. Дохристиянська історія мало вивчена, тому складно говорити про релігійні течії, котрі існували до хрещення арійців. Це вже яке зрадництво, взяти і відкинути тисячолітню історію християнської Європи, справжній націоналіст пам'ятає і шанує предків, в широкому сенсі цього слова. За християнської ж історії так і взагалі, арійці з самого початк, якщо так можна виразитись, були протохристиянами, вже пізніше вони відійшли вбік язичництва і потім знову повернулися в лоно християнства. На Русі ж християнство прийшло не при Володимирі Великому, а задовго до нього ще святий Андрій Первозванний хрестив слов'ян, також готи успішно його проповідували тим самим поширювали християнську ідею практично повністю по всій території Русі і лише за офіційним хрещенням Києва, християнство закріплюється в статус єдиної державної віри тим самим остаточно згуртований та з'єднала Русь під єдиним Богом. Тому той хто пам'ятає і шанує нашу історію, зобов'язаний дотримуватися віри предків!
2) Християнство - загальна для арійців віра. Більшість християн - арійці, більшість арійців - християни. Християнський Бог існує не для одного народу, він єдиний для всієї раси, на відміну від язичництва, де у кожного етносу свої боги, які не можуть бути нав'язані іншим етносам, це сіє розбрат серед білих людей, і вже важко говорити про те, що атеїзм може когось об'єднати. Саме віра в Ісуса Христа здатна стати фундаментом для єдиної Європи яка потрібна націоналістам. Саме арійські держави були першими хрещені, іншорасових ж народи повноцінними християнами так і не стали, християнство для них - це не своя віра, це релігія принесена білими місіонерами. Більшість їх так званих церков представляють із себе сектантські конфесії, сильно відійшовші від початкового християнства. Тому той, хто хоче єдину і сильну арійську расу повинен слідувати ідеї християнства!
3) Християнство - ідеалістична релігія. Бог християн - всезнаючий, всемогутній ідеал. Христос - досконала людина, без гріха і недосконалостей. А яка глобальна мета націоналізму? Виховати досконалу надлюдину. Тут ідеї християнства і націоналізму перетинаються як ніколи. Хто такі язичницькі боги? По суті такі ж люди, зі своїми недоліками, просто вони сильніші, боги язичництва не ідеальні, що й казати про атеїзм. А що за світ, в якому все не ідеально? Повинен бути якийсь то ідеал, досконалість, саме така існує в християнстві - це Господь. Безумовно християнський Бог сильніший язичницьких богів, які до такої міри слабкі, що їм доводиться розділяти свої обов'язки між собою, єдиний же Бог з цим без проблем справляється поодинці. У такому випадку справжній націоналіст повинен вибрати ту віру яка дозволяє прагнути до ідеалу, до досконалості, а не просити допомоги у купки божків, які за своїми якостями від демонів не відмітні!
4) Основні ідеологи правого руху були християнами. Якщо подивитися на витоки сучасного націоналізму то всюди можна бачити християнську ідею. Італійські фашисти - були католиками. Німецькі націонал-соціалісти складалися як з протестантів, так і з католиків. У програмі NSDAP ясно говорилося, про те, що партія стоїть на християнських позиціях. І до речі прийшовши на Русь німці відновлювали православні церкви, а не капища! Націоналісти в інших країнах (Велика Британія, Бельгія, Фінляндія, Іспанія, Австрія, Румунія, Мадярщина, Польща, Греція та Португалія) так само були християнами. Так наприклад, католицький рексистський фашизм e Бельгії в особі "Parti Rexiste" (назва походить від лат. Christus Rex - Христос Владика) з її відомим лідером Леоном Деґрелем, фанатично вірним ідеям націоналізму. Православний характер мав й український націоналізм в особі ОУН, в якій греко-католики і православні спільно боролися як з польською окупацією, так і з безбожним комунізмом. А після розпаду СССР український націоналізм також сформувався на основі християнських ідей в особі СНПУ (пізніше ВО "Свобода"), ВО "Тризуб" імені Степана Бандра, КУН, УНА-УНСО та інші. Отже, антихристияни, що називають себе націоналістами, навряд чи мають право говорити про те, що вони спадкоємці традиційного націоналізму!
5) Націоналізм і християнство мають спільні цінності. За своєю суттю націоналізм - це втілення в життя основних християнських постулатів. Що таке націоналізм? - Це міцна сім'я, це важливість праці в житті людини, це панування духовного над матеріальним, самовиховання, це чесність, справедливість, любов до ближніх, неприйняття статевих збочень, пияцтва, обжерливості, наркоманії, накопичення. Чи не забагато спільного з християнськими цінностями? А що атеїсти і язичники? Перші взагалі можуть мати абсолютно різні цінності, цінності другий так само незрозумілі, часто адепти язичництва їх самі придумують. Отже християнство - саме той релігійний погляд який підходить націоналістам і навпаки, для благочестивого християнина буде бажаним така ідеологія як націоналізм!
6) Християнство - релігія расизму. Націоналізм так чи інакше має певну неприязнь до інших рас, серед відомих нам язичницьких творів ніякого расизму немає, різні книги Велеса, Слов'яно-Арійські Веди, представляють з себе художню вигадку ХХ-ХХІ ст., що містить в собі купу помилок та історичних неточностей. Біблія в чому книга поблажливо ставиться до расистських поглядів та расової сегрегація. Неодноразово засуджується расове змішання. Як відомо у Ноя було 3 сини, Сім, Хам і Яфет, від яких і сталися людські раси. Весь Старий Завіт, та й багато в чому новий - це відображення низькою і підлої суті нащадків Сіма. Ще в буття проклинаються (оголошуються рабами) нащадки Хама, тобто негроїдна і монголоїдна раси. А ось нащадки Яфета, істинні білі адаміти залишилися недоторкані, навпаки, вони завжди виступали як позитивних персонажів. Незважаючи на брехню антихристиян, ні Ісус Христос, а ні більшість його учнів євреями не були. Цілий ряд доказів говорить про приналежність Ісуса Христа і апостолів до арійської раси, євреєм був лише зрадник Юда Іскаріот. Сам спаситель показав себе як антисеміт, згадати лише його слова до євреїв "Ваш батько диявол, і ви хочете виконувати похоті батька вашого. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім!", - натякаючи на прокляте походження євреїв від Каїна, сина змія-Сатани і першого людиновбивці. У підсумку християнство стає долею лише однієї - білої раси, і націоналісти як захисники білої раси повинні дотримуватися основи арійської віри!
7) Християнство - релігія воїнів і завойовників. Той хто читав Біблію пам'ятає слова Ісуса Христо: "Не мир приніс я Вам, але меч!", і "Продай одяг свій і купи меч!". Християнська церква протягом історії виступала натхненником людей на різні подвиги. Війни в захист Батьківщини вважалися в релігії почесними. Наші предки били ворогів під стягами Ісуса Христа. Згадати хоча б хрестоносців, Річарда Левове Серце, або православного месника Евпатія Коловрата, або Дмитра Донського благословенного отцем Сергієм, той же шанований у сучасних язичників Святослав Хоробрий, якщо не враховувати сфальсифіковані антихристиянські цитати, то з його розмови з Ольгою (матір'ю, хрещеною язичницею, але переконаною християнкою), стає ясно, що він сприяв християнству в своїй дружині, однак сам усе-таки утримався від цього посилаючись на те, що більшість воїнів все ще дотримувалося старого культу. На гербі у Святослава красувався хрест, а король Данило Галицький, правитель першого Українського Королівства, допомагав сусіднім християнським державам в хрестовому поході проти Золотої Орди. Як можна не захоплюватися захисником православ'я, волоськоим господарем... графом Дракулою - ветеран війни проти турецьких напастей, єдиний правитель в історії, хто знизив практично до нуля злочинність в країні і батько якого був в єдиному православному лицарському Ордені Дракона! А чого тільки варті хоробрі і непохитні православні козаки з Запорожжя! Всі правителі і королі тих славних епох з ім'ям Ісуса Христа на вустах нещадно знищували ворогів Європи, що в останніх століттях відобразилося на їх подальшому підкоренні світу недолюдей (чиї могутні цивілізації колись пренадлежали Білим і незабаром прийшли в занепад) розширюючи межі Європейських Імперій та Європейської сфери впливу. Солдати Рейху йшли на бій зі словами "З нами Бог!" (нім. Gott mit uns!). Батько ж сучасного вотанізму, американець Девід Лейн, був противником так званого післявоєнного християнського універсалізму, а не білого християнства в цілому. Історія показує, що християни часто перемагали переважаючі в чисельності війська представників інших релігій, або принаймні гідно трималися і це враховуючи приблизно рівний ступінь озброєння. Наприклад, при взятті християнського Константинополя на стороні візантійців воювало 8 тис. воїнів і ще 200 генуезців, які протистояли 150 тис. туркам-мусульманам. Константинополь турки взяли, але брали його аж 2 тижні і втратили 30 тис. бійців. І все це при приблизно рівній якості озброєння. "Язичницька доблесть" не допомогла бодрічам, лютічам, лужичанам та литовцям відбитися від "лякливих християн" хрестоносців, хоча останні воювали в меншості і це при тому, що всі вони були представниками арійської раси. Після цього, той, хто вважає себе націоналістом, повинен розуміти, що справжня релігія воїнів - це Ххристиянство!
P.S. Можна зробити висновок, що націоналістичний рух має повернутися до своїх християнських витоків, і з вірою в Ісуса Христа боротися проти ворогів білої раси!

 

© Друг АРІЙ