Руйнуймо міфи невірних і відступників!

Сучасній людині все складніше залишатися віруючою. І винні у цьому не лише ми самі, але й хибне сприйняття, а іноді навіть відверта брехня. У постсовєцьку епоху, церкві так і не стало до снаги повернути собі свої минулі позиції. Її розлад із суспільством зупинити нікому - зароджуються секти, які тлумачать справжню віру по своєму, що призводить лише до ще більшого ототожнення релігії з чимось ненормальним...

Атеїсти та просто необізнані люди породжують міфи і вигадки, наприклад такі...
Міф 1-й: Християнство - релігія рабів!& Смішно те, що "раби" підкорили більшу частину світу і експлуатували століттями представників "сильних", "рідних" культів. Якщо б християнство було б рабською релігією, то Господь не надавав би нам свободу вибору. І допоки людство має шанси на спасіння, Господь не буде втручатися в процес історії.
Міф 2-й - Він має цілу підгрупи різних забобонів та міфи через відсутність знань у людей. Начебто християни вірять в "Бога на хмарці", вигаданого у радянському середовищі, вірять у пласку землю, а також тлумачать вчення буквально, зображаючи символи невірно (Яблуко, Ребро Адама).
Міф 3-й: Віра в прикмети, долю, фаталізм. Віра в прикмети вважається гріхом, як і фаталізм. Як ми вже казали раніше, Господь дав людині волю, а відповідно і право вибору.
Міф 4-й - Віра в те, що всі християни - суперники еволюції, а вчених християн можна перерахувати по пальцях. Мендель, Дарвін, Юнґ і Копєрник вважали, що їх вчення не тільки не суперечить Біблії, але й доповнює її. Дарвін вважав еволюцію лише інструментом Бога, але сучасні дурні чомусь долучають його до "атеїстів".
Міф 5-й: "Кровава" інквізиція та сотні тисяч спалених.
Насправді істотний відсоток виправдовуючих вироків, навіть при Торквемаді, який заснував іспанську найкривавішу інквізицію, досягає 90%, більшість як правило відбувалися штрафами чи втікали. Тому кількість вбитих за всю історію не більше 20-30 тис. осіб. Диктатори комуністичних режимів посміхнулися б, а спалювати доводилось навіть манекени із дерева для підтримки авторитету. Таким чином, релігія, котра звільняє від гріха та надає людському життю метафізичний сенс, в чиїхось очах виглядає геть по-іншому!

 

© Легіон ПРАВИЙ