Національний університет імені Олеся Гончара у Січеславі більше не ностальгуватиме за СССР

Головний вищий навчальний заклад Придніпров'я нарешті позбувся кафедри, викладачі якої тривалий час прищеплювали студентам любов до совєцької окупації. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара на 29-му році незалежності та 7-му році війни все ж вирішив взяти курс на українізацію. З чим радо вітаємо спудеїв і викладацький склад вишу!

Детальніше...

У боротьбі з "білими расистами" головне не забути про "чорних ґвалтівників"

Поки мешканці країн так званого цивілізованого світу (колективного Заходу) протестують проти свавілля правоохоронних органів і расизму, в Африці стрімко зростає рівень зґвалтувань. Епіцентром масових сексуальних злочинів стала Ніґерія. Прикметно, що правозахисні організації донедавна намагалися не помічати проблеми, адже боротися за права жіноцтва у країнах "третього світу" не те саме, що у "першому".

Детальніше...

Маннергеймові спогади нарешті побачили світ українською мовою

Карантин і самоізоляція — чудовий привід для використання вільного часу із користю, наприклад, для читання книжок. Особливо, якщо у ваших руках доволі цінне та рідкісне видання, авторства самого регента, маршала і президента Фінляндії. Завдяки видавництву "Наш Формат" і перекладачу Юрію Зубу спогади Карла-Ґустафа-Еміля Маннергейма цієї весни побачили світ українською мовою.

Детальніше...

Президент Бразилії досі заперечує пандемію коронавірусу

Жаїр-Мессіаш Болсонару — бразильський "останній з могікан", який не помічає загроз і наслідків від нового штампу коронавірусу. Він чи не єдиний голова держави у світі, що відмовився від запровадження у власній країні будь-яких карантинних заходів. Конкуренцію йому у цій царині складають хіба що прем'єр-міністр Швеції та президент Мексики.

Детальніше...

Полтавські комунальники познущалися з природи

Санітарне обрізання, відоме як кронування дерев, насправді шкодить зеленим насадженням. І комунальні служби Полтави, які нерозбірливі у своєму прагненні позбутися зайвих гілок, перетворюють гарні дерева на потворні стовбури фалічної форми. На жаль, повне обрізання крони порушує прийняті стандарти на державному рівні, а також — серйозно ранить дерева.

Детальніше...