Нагірний Карабах може отримати особливий статус у складі Азербайджану

Конфлікт навколо Нагірного Карабаху має свої причини, які кожна зі сторін – Баку з Анкарою та Єреван із Москвою – оцінює відповідно до власних поточних позицій, маючи конкретні утилітарні інтереси. Стверджувати, що багаторічну війну, яка тривала поперемінно з весни 1988 р. до кінця осені 2020 р., завершено можна лише тоді, коли всі її учасники погодилися з цією тезою. При цьому, беззаперечним фактом є те, що Карабах – невіддільна частина Азербайджану.

Детальніше...

У Полтаві патріоти утворили коаліцію з "п'ятою колоною" Кремля

Колиска сучасної української літератури, де народився невтомний борець за нашу національну державність Симон Петлюра, нині перетворилася на експериментальний політичний майданчик. Про це свідчить нещодавнє феєричне об'єднання у стінах Полтавської міської ради новообраних депутатів від фракцій "За життя", "Європейська солідарність" і "Опозиційна платформа – За життя". Фактично, палкі патріоти України з-поміж соратників Петра Порошенка злигалися з маріонетками українофобів Ігоря Коломойського та Віктора Медведчука.

Детальніше...

Африканці озброїлися саджанцями дерев, аби зупинити розростання Сахари

Уряди низки африканських країн – від Джибуті та Еритреї на Сході до Сенеґалу і Мавританії на Заході – взялися спільно боротися з опустелюванням регіону Сахель. Цього року на один із найбільших у світі проєктів так званої "зеленої революції" додатково виділили 14 мільярдів доларів. Головна мета полягає у спробі людей завадити поширенню посушливої Сахари на Південь у глиб тропічної Африки.

Детальніше...

Окупанти нищать у зародку протестний запал серед мешканців Криму

Не минуло й тижня з часу масових демонстрацій на підтримку системного московського опозиціонера-імперця Алєксєя Навального, як путінські ґебісти розпочали "попереджувальні заходи". Репресивна машина Кремля шукає "відвертих бунтівників" та "агентів київської хунти" як на безпосередній території РФ, так і в окупованому Криму. У першу чергу під удар потрапляють ті, хто має тільки український паспорт або одразу 2: України та Московії.

Детальніше...

Індіанські вожді призначили президента Бразилії винним у знищенні лісів Амазонії

"Бразильському Трампу", як іноді називають позаочі прихильники та ненависники Жаїра-Мессіаша Болсонару, ставлять у провину ігнорування проблеми масової вирубки тропічних лісів. Виявляється, що президент найбільшої південноамериканської країни наживається з визиску природи. При цьому, лідер Бразилії нібито також санкціонував "полювання" за корінним населенням (індіанцями).

Детальніше...