Маннергеймові спогади нарешті побачили світ українською мовою

Карантин і самоізоляція — чудовий привід для використання вільного часу із користю, наприклад, для читання книжок. Особливо, якщо у ваших руках доволі цінне та рідкісне видання, авторства самого регента, маршала і президента Фінляндії. Завдяки видавництву "Наш Формат" і перекладачу Юрію Зубу спогади Карла-Ґустафа-Еміля Маннергейма цієї весни побачили світ українською мовою.

Детальніше...

Президент Бразилії досі заперечує пандемію коронавірусу

Жаїр-Мессіаш Болсонару — бразильський "останній з могікан", який не помічає загроз і наслідків від нового штампу коронавірусу. Він чи не єдиний голова держави у світі, що відмовився від запровадження у власній країні будь-яких карантинних заходів. Конкуренцію йому у цій царині складають хіба що прем'єр-міністр Швеції та президент Мексики.

Детальніше...

Полтавські комунальники познущалися з природи

Санітарне обрізання, відоме як кронування дерев, насправді шкодить зеленим насадженням. І комунальні служби Полтави, які нерозбірливі у своєму прагненні позбутися зайвих гілок, перетворюють гарні дерева на потворні стовбури фалічної форми. На жаль, повне обрізання крони порушує прийняті стандарти на державному рівні, а також — серйозно ранить дерева.

Детальніше...

Прокремлівські сили поборюють опонентів у Фінляндії

Путінський режим ні на секунду не припиняє боротися з тими, кому ненависна поточна політика Кремля. Дійшло вже до того, що "полювання на відьом" здійснюється руками підконтрольних ура-патріотичних сил у сусідніх країнах Європи, де нібито панує свобода слова й думки. Одними з тих, кого переслідує чинна влада РФ — уральські самостійники, що емігрували до Фінляндії.

Детальніше...

Українців закликали переосмислити війну як суспільне явище

Відкрита дискусія про воєнний наратив відбулася в неділю, 2 лютого, у Державній бібліотеці України для юнацтва в Києві. Організатором заходу стали учасники проєкту "Становлення нового українського міту" з-поміж фронтовиків і волонтерів. Головна мета дискусії — через комбатантську літературу переосмислити такі явища, як воєнна агресія та право на захист.

Детальніше...