Чиновникам забракло грошей для ветеранів московсько-української війни

Державний бюджет на наступний 2021 рік, насилу ухвалений народними обранцями, містить обрізані статті видатків на виконання гарантій для учасників бойових дій на Сході України. Фактично, профільне міністерство лишило наявні загальнодержавні програми з метою фінансової підтримки громадських об’єднань ветеранів у замороженому стані. Питання про те, чи в захваті від такого "новорічного подарунка" самі захисники Неньки, власне є риторичним.

Детальніше...

Школа рок-музики у Косово взялася єднати сербську і албанську молодь

Місто Мітровіца на півночі самопроголошеної й частково визнаної Республіки Косово розділене не одне десятиліття. Північна його частина населена й контролюється православними сербами, тоді як південна — албанцями-мусульманами. Однак віднедавна місцева мешканка Ільда Крама вирішила об'єднати рідне місто започаткувавши молодіжну школу рок-музики.

Детальніше...

На Полтавщині у річку Дніпро сповзає важлива дорога

Автошлях місцевого значення, який з'єднує села Мозоліївка і Шушвалівка у Полтавській області, знаходиться у доволі занедбаному стані. Вказаний об'єкт інфраструктури потребує невідкладного ремонту. Причиною того є сповзання частин захисної дамби у Кременчуцьке водосховище.

Детальніше...

Прапор вільної Інґрії знову майорітиме на її історичних землях

Цього тижня у місті Нарва діячі громадського руху "Free Ingria" провели пам'ятний захід. Він присвячений 100-річчю з дня підписання між Фінляндською Республікою і СССР з Тартуської мирної угоди, що ліквідувала короткотривалу державність Північної Інґрії. Учасники заходу встановили біля монумента шведському леву стяготримач, на якому майорітиме національний інґерманландський прапор.

Детальніше...

Українське книговидання живіше всіх живих, попри коронавірус

Більшість громадян України, через насаджений комплекс меншовартості, мають одну негарну схильність. Вони — песимісти, які завжди й в усьому відшукують "зраду", часом не помічаючи позитивних речей. Серед останніх варто відзначити покращення становища вітчизняного книговидання.

Детальніше...