Рух ідентиторів на варті морських кордонів Європи

Ось вже три роки як європейські країни потерпають від напливу непроханих гостей з тропічних та пустельних територій Азії та Африки. Державні інституції настільки прогнили, а бюрократичний апарат скотився до мультикультурної диктатури, що неозброєним оком важко помітити всі наслідки так званої міграційної кризи. Проте активісти націоналістичного руху "Identitäre Bewegung", озброївшись власним кораблем "C-Star" власноруч стали на захист дірявих кордонів Європи.

У свій перший морський рейд європейські ідентитори вийшли ще у середині серпня. Однак небувалого розголосу їхня діяльність поблизу берегів Мальти набула лише кілька днів тому. Так демоліберальна преса Німеччини та Франції звинуватила активістів націоналістичного руху "Identitäre Bewegung" у перешкоджанні доступу до землі катерам з мігрантами, які пливуть з Лівії та Тунісу. Виявилось, що ідентитори успішно перехоплювали човни з біженцями у Середземному морі.

Водночас, як заявляють самі праві активісти, що озброїлись гаслом "Захищай Європу!" (англ. Defend Europe), головна мета їхнього патрулювання південних морських кордонів Європи, це оперативна реакція на мігрантську навалу. Переповнені людьми човни, які були знайдені поблизу Мальти та Лампедузи перехоплювали та розвертали назад в Африку. Крім того, попри гучний скандал і заяву кількох європейських політиків про провал такої акції прямої дії, ідентитори вважають свою справу тільки початком очищення Європи від небажаних елементів, соціально-політичний успіх від якої можна отримати за десятиліття.

Зауважимо, що морський рейд з охорони південних європейських кордонів відбувається щотижня. У нього залучені націоналісти з країн-членів ЄС, що найбільше потерпають від навали мігрантів. Водночас кожні вихідні корабель "C-Star" змінює порт стоянки, аби "пильні" прикордонники та поліціянти не змогли зупинити "антигуманну" акцію ідентиторів. А істеричні коментарі та заяви політиканів у пресі, яскраво свідчать про їхню упередженість, не розуміючи реального стану справ.

 

© Калєв КОРПІНЕН