Молодь з Північного Кавказу активно поповнює ряди "Ісламської держави"

Поки регулярні війська РФ та кадирівські найманці вбивають українських бійців та мирних громадян України на Донбасі у зоні АТО за наказом очільника московського Кремля, молодь з Північного Кавказу (Дагестану, Чечні, Інгушетії та Кабардино-Балкарії) активно поповнює ряди терористичного війська бандформування "Ісламська держава Іраку та Леванту" (англ. the Islamic State of Iraq & Syria, ISIS).

 

Як повідомляє Церковно-науковий центр "Православна Енциклопедія - Cедміца.RU", про це заявив повноважний представник по Північно-Кавказькому Федеральному Округу РФ Сергій Меліков. Активізації вербувальників "Ісламської Держави" сприяє відтік як військових з Північного Кавказу, так і силових структур (ФСБ, МВС), які останні 10 років наводили на місцеве мусульманське населення жахи "русскава міра". Нині, зовсім відкрито у вишах П'ятигорська, Ставрополя, Грозного, Махачкали, Нальчика, під виглядом вивчення Корану та законів шаріату, вербувальники "Ісламської Держави" пропагують приєднатись молодь Північного Кавказу до свого "джіхаду".
Окрім того, повноважний представник по Північно-Кавказькому Федеральному Округу РФ Сергій Меліков зазначив, що рівень освіти сучасних ісламських радикалів і представників незаконних бандформувань підвищується. Так, за його даними, члени цих угруповань найчастіше є студентами і випускниками в тому числі престижних вишів. У свою чергу голова комітету Державної Думи РФ з міжнародних справ Олексій Пушков заявив, що поширення впливу "Ісламської Держави" на території Іраку, Сирії, Лівії та Ємену пов'язано з так званою "неоімперіалистичною" американською політикою і діями президента США Барака Обами.

При цьому, жоден з вище названих посадовців та чиновників РФ не зазначив, що політика Кремля в Україні, Грузії та Молдові призвела до ще гірших трагічних наслідків, багатотисячних смертей невинних громадян цих країн за останні 24 роки, ніж діяльність "Ісламської Держави" за 4 роки війни на Близькому Сході.

© Григорій СТРУЦЬКИЙ