Африканського мігранта засудили за зґвалтування у Німеччині

Ні дня не проходить у тихій і мирній від війни Німеччині без того, аби у стрічку новин не потрапляли б звістки про чергові "подвиги" бідних мігрантів. Так минулими вихідними біженець з африканської країни Гана був засуджений муніципальним судом Бонна за зґвалтування молодої німкені. Водночас винний у скоєні злочину африканець привселюдно заявив, що білі молоді європейки – повії, а їх чоловіки – брудні свині.

На сьогодні відомо, що звинувачений у зґвалтуванні 31-річний мігрант з Гани отримав термін 11,5 років позбавлення волі, хоча прокуратура вимагала для нього 13 років. Німецькі ЗМІ повідомляють, що африканський біженець став на лиху стежку злочину після того, як міська влада Бонна відмовила йому в отриманні притулку. Ну звісно, що інакшої "помсти" як акт зґвалтування молодої німкені годі було й шукати. Водночас, як було встановлено судом, громадянин Гани вже мав кримінальне минуле на території Німеччини. Так у квітні 2017 р. він напав у заповіднику на подружню пару з Баден-Вюртемберґу з метою пограбування. Погрожуючи своїм жертвам гострою та іржавою пилкою, він забрав у туристів всі гроші та коштовні речі. Згодом нападника знайшли та заарештували, але не надовго...

Остання психіатрична експертиза підтвердила осудність африканського ґвалтівника, хоча нахабний злочинець-мігрант відмовився визнавати свою провину. На судовому засіданні він поводився доволі зухвало, дозволивши собі образливі зауваження на адресу зґвалтованої ним жінки, заявивши, що вона повія і сама у всьому винна. Зауважимо, що це один з перших випадків, де біженець з країни "третього світу" поніс законне покарання за свій злочин. Сподіваємось, що цей судовий процес над африканським ґвалтівником стане вагомим прецедентом у подальших аналогічних справах, які толерантні європейські ЗМІ прагнуть замовчати. 

 

© Калєв КОРПІНЕН