Херсонські чиновники покривають банду місцевих браконьєрів

Поки українці святкували, на Херсонщині місцеві громадські активісти не припиняли боротьбу з засиллям браконьєрів і чиновницькою байдужістю до охорони акваторії гирла Дніпра. Небайдужі громадяни вже понад рік б'ють на сполох через корупційні схеми керівника КП "Херсонрибоохорона" Богдана Артющика та його підлеглих-рибінспекторів, однак правоохоронні органи й досі ігнорують будь-які виявлені факти.

Як стало відомо, чиновницький апарат херсонського комунального підприємства замість боротьби з браконьєрами та поліпшення водних біоресурсів, перетворився на барліг затятих корупціонерів, хабарників та перших, хто винищує рибне господарство у Дніпровській акваторії. Саме тому, з метою виявлення відвертих правопорушень співробітниками КП "Херсонрибоохорона", 12 січня активісти з Громадського оперативного штабу при Херсонській обласній раді провели виїзний рейд у селі Кизомис, Білозерського району.

Результати виїзду, на жаль, підтвердили найгірші здогадки небайдужих представників громадськості Херсонщини. З'ясувалося, що постійне місце дислокації браконьєрів із забороненими знаряддями ловлі (сітки, раколовки, тощо), човнами, ямою в якій виявлено рештки риби та раків здобутих злочинним шляхом знаходиться за адресою проживання самого природоохоронця Богдана Артющика у селі Кизомис!

Обуренню немає меж! Якщо людина, котра має боротися з браконьєрами, не тільки покриває їх, а і є співучасником злочину, то годі й думати про будь-яке здійснення заходів з метою охорони акваторії Дніпра. Можливо, але поки це не доведено, що саме пан Богдан Артющик займається браконьєрством. І звісно, що обіцяна реформа рибної галузі є простим замиленням очей громадськості, а не чітко прописаним законом.

 

© Анатолій ДЖУРМІЙ