Активісти "Правого Сектору" в Одесі попередили незаконне будівництво

В Одесі сьогодні, 24 березня, відбулася масова бійка зі стріляниною. Представники "Правого Сектора" і місцевої "Самооборони" атакували скандальний будмайданчик на території парку "Юність".

Мова йде про одну зі скандальних земельних ділянок, що раніше належали до міського парку, але пізніше за часів Віктора Януковича та його наглядача Олексія Костусєва, були незаконно приватизовані. На одній із цих ділянок, що належить зятю мера Іллічівська, знову спробували розпочати будівництво житлового будинку. Ділянку огородили парканом і почали рити котлован. Місцеві жителі звернулися по допомогу до одеської "Самооборони", тоді як забудовник викликав співробітників охоронної фірми "Центр".

Між українськими патріотами та охороною будмайданчика відбулася сутичка, рішучу перемогу в якій здобули активісти "Правого Сектору" та одеської "Самооборони". Зіткнення було досить запеклими, зокрема, була чутна стрілянина з травматичної зброї, є постраждалі. Як заявляють очевидці подій, українські патріоти дали рішучу відсіч представникам охорони будмайданчика, патріоти вломили їм по самі помідори. Наразі на місце події викликані представники МВС та одеської прокуратури.


© Сергій СТЕРНЕНКО