Херсонська патріотична громада дала відкоша українофобам

Невдалий заколот кремлівської "п'ятої колони" так і не струснув Херсон. Зранку 6 липня прихильники антиукраїнських сил провели мітинг на головній площі міста, метою якого була нібито боротьба з корупцією в Таврійському краї. Завадити проплаченим протестувальникам здійснити антидержавницьку акцію вийшли фронтовики, активісти "Правого сектору", учасники "Самооборони Херсону" та небайдужі містяни...

Як вдалося з'ясувати, організаторами дійства перед будівлею Херсонської обласної ради стали відомі у місті одіозні українофоби — Олексій Журавко та Олександр Цегельник. Прикриваючись гаслами боротьби з корупцією чиновників та правами учасників бойових дій на Сході України, інтереси яких вони нібито представляють, руками звезених "тітушок" українофоби Олексій Журавко та Олександр Цегельник планували увійти до сесійної зали облради. Саме там вони мали намір висунути місцевій владі свої умови.

Звісно, що такий сценарій одразу було передбачено патріотичними силами Херсону, які заздалегідь заблокували центральний вхід будівлі, змусивши проплачених протестувальників стояти під палючим сонцем. Реальні фронтовики та націоналісти, блокуючи вхід, зачитали своє звернення, у якому закликали обласну та державну владу втрутитись у ситуації та не допустити провокацій з боку прокремлівської "п'ятої колони". Також копії звернення буде направлено у правоохоронні відомства (СБУ, МВС, ГПУ), аби ті вжили невідкладних заходів з метою утихомирення сил, які дестабілізують ситуацію в Херсоні та області.

 

© Павло КОВАЛЬОВ