Вихованці табору "Самарська Січ" дізнались правду про війну на Донбасі

Ветерани московсько-української війни та "Руху за Гетьманат" завітали у дитячий табір "Самарська Січ". Зустріч з учнівською молоддю відбулась минулої суботи, 7 липня. Головною метою було не стільки ознайомити дітей з реаліями бойових дій на Сході та презентувати військові артефакти, скільки живим спілкуванням підготувати молоде покоління до виснажливої боротьби за вільну Україну, що точиться вже п'ятий рік.
Як відомо, діти — найкраща аудиторія. Тому виступ друга "Сіґурда", командира підрозділу "Сармат" полку "Дніпро-1" хлопці та дівчата слухали з неприхованою цікавістю, всотуючи кожне слово на льоту. Ветеран московсько-української війни розповів про свій бойовий шлях з Дніпра на Донбас, про сучасний героїзм добровольців та про важливість патріотизму у нелегкий для України час.
Представники "Руху за Гетьманат" презентували вихованцям табору "Самарська Січ" макети військової зброї та вояцьке спорядження. Юнацтво з неабияким захопленням роздивлялось привезені експонати та приміряло на себе шоломи, уявляючи, як захищає державну цілісність України від ворога на неоголошеній війні. Саме так, через патріотичне виховання і знайомство учнівської молоді з безпосередніми учасниками бойових дій, народжуються нові переможці — українські герої!
 
© Павло КОВАЛЬОВ