Лайливі слова змінюють людські гени

Життя зараз таке, що "мат", або ж нецензурна лайка, звучить практично скрізь. Навіть у місцях, з якими є несумісність: в освітніх установах, у родинному колі, у громадських місцях. І після чергового зіткнення з цією чужорідною руйнівною енергією з'явилося бажання систематизувати думки, що виникають з цього приводу...

Нещодавно доктор біологічних наук, академік медико-технічних наук Павло Гаряєв дослідним шляхом встановив, що хромосоми білка містять всю інформацію, необхідну для формування живого організму. У ході численних експериментів він довів, що генетичний апарат будь-якої живої істоти однаково реагує на зовнішні впливи, викликаючи зміни в генах. Як це відбувається? Все доволі просто.

Відомо, що людина складається більш ніж на 65% з води. Вимовлені людиною слова змінюють структуру води, вибудовуючи її молекули в складні ланцюжки, змінюючи їх властивості, а отже, змінюючи генетичний код спадковості. При регулярному негативному впливі слів відбувається видозміна генів, які впливають не тільки на саму людину, а й на її потомство. Видозміна генів прискорює старіння організму, сприяє розвитку різних хвороб і, таким чином, скорочує термін життя. І навпаки, при впливі позитивних слів і думок поліпшується генетичний код людини, затримується старіння організму...

Матюки виступали у слов'ян як функція прокляття. Наприклад, один з матюків на літеру "є", яке має слов'янське походження, перекладається як "проклинати". Людина, що говорить його, тим самим проклинає себе і оточуючих. Людина, яка вимовляє матюки, автоматично закликає все найбрудніше і хворе на себе, своїх дітей і весь свій рід. При цьому "матюкальник" часто висловлює здивування і жаль з приводу серйозних проблем з органами насамперед сечостатевої системи, онкологічних та інших захворювань. Продовжуючи при цьому сквернословити.

Мат — це формат слабких, неврівноважених людей, які не здатні знайти своє місце в житті. Мат засмічує мову, руйнує її красу, веде до деградації особистості. Таким чином, ще раз було доведено, що у лихослів'ї таїться величезна руйнівна сила. І якби людина могла бачити, який потужний негативний заряд, немов ударна хвиля вибуху бомби, поширюється на всі боки від матюків, вона би ніколи не вимовляла їх.

 

© Марина МЕЛЬНИЧУК