Мітинг української єдності відбувся у Січеславі

Сьогодні, 28 березня o 17:00 у Січеславі (окупаційна назва Дніпропетровськ) розпочався мітинг-концерт "Дніпро за Україну!". Спочатку, на ньому презентували перед присутніми містянами річний звіт своєї роботи команда екс-голови облдержадміністрації.

Увечері на центральні площі Героїв Майдану зібралось майже 10 тис. містян, серед яких бійці добровольчих батальйонів, НацГвардії та ЗСУ, що нині проходять ротацію. Гасло мітингу - "За єдність України!". На початку мітингу на сцену вийшов народний депутат України Борис Філатов і закликав всіх присутніх заспівати Гімн України акапело.

Потім, екс-заступники голови облдержадміністрації Геннадій Корбан і Святослав Олійник виступили перед пристуніми зі своїм річним звітом, а також наголосили, що не дадуть розхитати ситуацію в місті та області проросійським нечисельним силам, яких підгодовує банда Вілкула-Ахметова. Після екс-заступників голови облдержадміністрації із промовами на сцені виступили народні депутати Віталій Купрій та Андрій Денисенко. Нажаль, Ігор Коломойський на сцену так і не вийшов, а звернувся до всіх присутніх з великого екрану.

Колишній заступник голови облдержадміністрації, а нині народний депутат України Борис Філатов зі сцени підбив підсумки року роботи команди Ігоря Коломойського зазначивши, що до області не дійшла війна, яка сталася в Донецьку і Луганську, не було допущено хвилі терактів як в Харкові і Одесі. Також, Борис Філатов зізнався, що вони не змогли перемогти корупцію, проте не крали і не брали хабарів.

На сцені також виступила низка волонтерів, представників релігійних конфесій, які закликали до миру. Прямим включенням з Києва до містян звернувся лідр Радикальної партії і народний депутат України Олег Ляшко, який подякував мешканцяв області за боротьбу із сепаратизмом.

Після мітингу для містян відбувся патріотичний концерт, на якому заспівали Руслана Лижичко та білоруський гурт "Brutto". Січеславщина вже вкотре показала, що не приєднається до псевдосепаратистських утворень, які мають на меті захоплення України ордою орків з РФ. Саме тому, минулого року вперше в історії у нашому регіоні почалось формування добровольчих батальйонів, які стали на варті суверенності, самостійності та соборності України.

Відзначимо, що сьогодні за безпекою в місті стежать більше 800 співробітників МВС та СБУ. У місті прийняті безпрецедентні заходи безпеки: виставлені кордони міліції і металеві загородження. На мітингу присутні бійці добровольчих батальйонів "Айдар", "Донбас" та полку "Дніпро-1".

 

© Ревуч СІЧОВИЙ