Викрадачі українських дітей вигадали нову схему

Нещодавно у мережі стартував Різдвяний флешмоб обміну подарунками між незнайомими людьми. Батькам пропонують надіслати дані своїх дітей (ПІБ, адреса), їхній фотознімок і, навіть, опис малюка! Усе це ніби для того, щоб краще підібрати подарунок, але як відомо, диявол ховається у дрібницях...

Змальована вище схема ніщо інше, як піраміда обману, що представляє загрозу для безпеки українських дітей. Під виглядом незнайомих благодійників, котрі готові надіслати подарунок вашій дитині на мінімум 100 грн., діють аферисти, спеціалізуються на викраденні. Дану інформацію підтвердили й правоохоронці, наголосивши, що легковажні батьки, які знаходяться у скрутному фінансовому становищі, не замислюються про наслідки участі у таких флешмобах.

Закликаємо бути обачними й не попастися на цю, вигадану викрадачами дітей, аферу! Хочете порадувати дитину святковим настроєм та подарунком, купіть його самі, а не зголошуючись на сумнівні об'яви у мережі. Адже ніхто краще за батька і мати не знає, якому подарунку зрадіє Ваша дитина.

 

© Світлана КОЗАЧУК