Українські націоналісти стали поперек горла антифашистам Фінляндії

Лівацькі та антифашистські сили Фінляндії, яких підгодовує Кремль, заворушилися. Причиною тому є проведення консервативними націоналістичними колами щорічної конференції "Awakening", на якій будуть присутні гості з Америки та Європи. Але найбільш несподіваним стане участь міжнародного секретаря "Національного Корпусу" Олени Семеняки, що має розповісти фінським націоналістам про новітню визвольну боротьбу українців та проект Міжмор'я.
Як вдалося з'ясувати, підбурювачем у ситуації, що склалась є представниця української діаспори Оксана Челишева, яка веде активну прокремлівську кампанію на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Крім того, вона співпрацює з лівацькими мережевими ресурсами, котрі не тільки виступають за докорінну перебудову фінляндського суспільства на марксистський лад, але й підтримують терористів так званих "ДНР/ЛНР". Не дивно, що напередодні проведення націоналістичної конференції "Awakening" головною ціллю стала член Вищої ради партії "Національний Корпус", яка прагне налагодити зв'язки з фінляндськими соратниками щодо ідеї Міжмор'я.
Брудна кампанія антифашистів Фінляндії за участі уродженки Запоріжжя розгорнута проти Олени Семеняки демонструє острах, із яким ліві сили передчувають втрату своїх позицій. Попри це, вони намагаються підкріпити свої наклепи нібито офіційними джерелами, наданими агентом ФБР, про організацію бійцями полку "Азов" ідеологічних таборів для неонацистів США та ЄС. Однак факт лишається таким, що ця інформаційна війна зводиться до єдиної мети — дискредитувати націоналістичні рухи як такі та українських добровольців зокрема, аби вкотре дати Кремлю можливість заявити на весь світ про "відродження фашизму з українським обличчям".
 
© Калєв КОРПІНЕН