Африканський мігрант штовхнув під потяг німкеню з дитиною

Минулого тижня, 29 липня, німецьке суспільство сколихнуло нечуване вбивство, скоєне нелегалом з Африки. Уродженець Еритреї скинув 8-річного хлопчика разом із матір'ю на колію, якраз коли до станції Франкфурт-на-Майні прибував швидкісний потяг. Наразі поліція вирішує подальшу долю злочинця.

 

Як вдалося з'ясувати, 8-річний хлопчик загинув на місці від несумісних із життям травм. Його мати вдалося врятувати — вона досі перебуває в реанімації. Після невдалої спроби напасти на ще одну людину, африканського мігранта схопили перехожі та утримували до прибуття правоохоронців.

За повідомленнями ЗМІ, нелегальний мігрант опинився в Європі у 2007 р., а вже за рік отримав притулок у Швейцарії. До Франкфурта-на-Майні він прибув лише за пару днів до вбивства, оскільки перебуває у федеральному розшуку Швейцарії та уникає арешту за тяжкі злочини. Як зазначають у німецькій поліції, на співпрацю зі слідством африканець не йде, однак під час примусової експертизи виявилося, що він має психічні розлади та негативне ставлення до всіх білих європейців.

Тут слід зауважити, що 40-річний еритреєць є батьком 3-х дітей і довгий час вважався "прикладом вдалої інтеграції" нелегальних мігрантів в європейське суспільство. Ймовірно, що саме мультикультурна толерантність і вседозволеність розбестила його, адже нормальна людина не здатна штовхнути під потяг мати з дитиною. Проте цей злочин навряд змінить погляди й політику тих, хто нині керує в Німеччині та сусідніх країнах, бо це лише один нещасний випадок, про який тимчасово волають і соціальні мережі, і передові ЗМІ, інші ж, на жаль, намагаються не помічати.

 

© Калєв КОРПІНЕН