Родина сепаратистів Мураєвих знищує ґрунти на Харківщині

Прибічник московської окупації України, колишній народний депутат і чільний сепаратист Євген Мураєв спільно з родичами розорює чорноземи з метою проведення одноденних змагань. Допомагає відвертому українофобу порушувати чинне законодавство ручна влада Зміївського району Харківської області. Родючі поля, призначення для сільського господарства, одним розчерком пера за підписом Євгена Мураєва перетворюються на полігон для змагань на квадроциклах.

Інформацію про співпрацю Зміївської районної влади з родиною скандальних сепаратистів розповсюдили представники екологічної групи "Печеніги". Активісти зокрема зауважили, що трасу для перегонів на квадроциклах підготували біля села Черемушне, де співробітниками клубу "ATV-Адреналін" було зірвано з сільського пасовища понад 5 гектарів рослинного та ґрунтового покрову.

Крім того, екоактивісти зазначають, що організатори неодноразово намагалися умовити сільську громаду погодитися на проведення спортивних перегонів. Спершу пропонували грошову винагороду за знищення полів, але отримавши відмову, перейшли до погроз. Через що місцеві мешканці за посередництвом громадських активістів звернулися до прокуратури та обласної державної з метою зупинити грубе порушення закону й відновити зруйновані луки.

На сьогодні Зміївський район, як і Харківщина в цілому, лишається вотчиною сепаратистів Мураєвих й наближених до них українофобів з місцевої влади. Поліція та прокуратура, так само як і судді, нехтують правами громади, обслуговуючи забаганки тимчасових господарів, як відверто працюють на Кремль, знищуючи українську землю. Цілком вірогідно, що зазначена проблема непоодиноке явище, але і його доста, аби зрозуміти масштаб корупційних схем, котрі діють в Україні з часів Кучми-Ющенка-Януковича-Порошенка.

 

© Дмитро ЧОВГАН