Січеславська громада вимагає від президента припинити здачу України

У неділю, 6 жовтня, у центрі Січеслава відбулась патріотична акція "Ні кроку назад!". Вона стала частиною всеукраїнського протесту проти політики Президента України застосувати кремлівський план капітуляції та здачу звільнених території Донеччини й Луганщини окупанту. Громада звернулась до чинної державної влади з єдиною вимогою — припинити торгувати суверенітетом України.

Учасники мітингу, що зібралися на площі перед обласною державною адміністрацією, були одностайні. Усі присутні наголосили на тому, що Володимир Зеленський і його команда порушують чинну Конституцію України. Зокрема Статтю 102 Основного Закону, що зобов’язує голову держави бути її гарантом та відстоювати суверенітет України на всій території її юрисдикції — це означає, що Президент України повинен давати тільки один наказ війську прогнати окупантів і відновити конституційний лад на всій її території.

Станом на сьогодні голова держави Україна демонструє розгубленість і зневіру, в які сам себе загнав передвиборчими обіцянками про "мир десь по середині" й тому подібні гасла, плазуючи перед західними "партнерами" та кремлівським холуєм. Добровільна здача фронту підкреслить неспроможність нашої держави боронити власний суверенітет України на своїй території. А отже дасть ворогу шанс залучити нові-старі методи колонізації з повною окупацією земель від Луганська до Ужгорода.

Враховуючи вище наведене, народне віче у Січеславі має повне право наказати Збройним Силам України лишатися на зайнятих ними територіях. Таке рішення продиктоване наявністю Статті 60 Основного Закону — "Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази", оскільки український народ наділено статусом джерела влади в Україні. Тому, ні кроку назад, українські воїни, продовжуйте тримати фронт!

 

© Дмитро ЧОВГАН