Донбас стане братською могилою для загарбника, у разі повномасштабної війни

Затяжний регіональний конфлікт між Україною і Московією може перерости у повномасштабну війну лише за бажання очільника Кремля. Головною причиною, чому РФ не проводить таку воєнну кампанію, є поточна міжнародна ситуація, котра цьому жодним чином не сприяє. Однак путінський режим вже давно має план, згідно з яким на Україну чекає доля підневільної колонії.

Таку думку в етері телеканалу "Прямий" висловив експерт Олексій Арестович. Він наголосив, що відносна підтримка країнами Заходу українського суверенітету та територіальної цілісності стримує московитів більше, аніж опір Збройних Сил України. Водночас експерт зауважив, що Кремль не лякає загибель тисяч своїх військовослужбовців за останні 6 років на Донбасі, оскільки стратегічна мета вища за тимчасові втрати людського і технічного ресурсу.

«Московію ніколи не зупиняли значні втрати серед свого особового складу, тому те, що досі не було розпочато повномасштабне вторгнення, має свої причини. Перше — сприятлива міжнародна ситуація, друге — вигідна ситуація в Україні та всередині РФ, коли пересічні громадяни будуть раді такому розкладу сил, а третє — це готовність московської армії йти у наступ не окремими загонами, але цілими фронтом, як у Другу світову війну. Гадаю, що Донбас, як і вся України, може стати для окупантів справжньою братською могилою, адже попри свої агресивні плани, ворог розуміє, що ми будемо обороняти свою землю до останнього подиху, як це було в Іловайську і Донецькому аеропорту», — зазначив Олексій Арестович.

Експерт також зазначив, що фронтові зведення українського Генерального Штабу применшують бойові заслуги армії, коли наші вояки одним артилерійським ударом ліквідували пів батальйону ворога, тим самим відбувається деморалізація Збройних Сил України, а не Московії. Олексій Арестович поділився інформацією про те, що Кремль планує відпрацювати вторгнення в Україну восени наступного року на навчаннях "Кавказ-2020". Якщо за цей час українська влада і суспільство не підготуються до повномасштабної війни, для нас це може мати доволі погані наслідки.

 

© Дмитро ЧОВГАН