Фінські інвестори зацікавились промисловою Січеславщиною

Бізнес-делегація на чолі із послом Фінляндії в Україні Ар’єю Макконен побувала на заводі "Інтерпайп-Сталь", який належить олігарху Віктору Пінчуку. Під час екскурсії виробництвом фінські гості переконалися в екологічності металургійного сталеплавильного комплексу та змогли побачити незвичайні арт-об’єкти, якими славиться завод в усьому світі. Із керівниками компанії "Інтрепайп" гості обговорили можливе співробітництво.

Фінська делегація приїхала до Січеславщини із бізнес-візитом, подивитись на можливості та потужності регіону. Один із важливих об'єктів, які відвідала Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Ар’я Макконен, найбільше промислове підприємство України – сталеплавильний комплекс "Інтерпайп-Сталь". Це єдиний завод побудований з нуля за часів незалежності України. Він відомий тим, що тут поєднуються великі промислові потужності із мистецькими об’єктами художника Олафура Еліассона. Ар’я Макконен зазначила, що вона дуже здивована цим заводом тому, що в першу чергу, тут екологічне виробництво. 
Сталеплавильний комплекс "Інтерпайп-Сталь" – підприємство європейського зразка, на якому використовують якісні енергозберігаючі та екологічні очисні системи. Саме тому виробництво абсолютно безпечне для навколишнього середовища. На заводі працює близько 600 робітників. Під час екскурсії представники делегації переконалися у високому рівні організації виробництва. Після екскурсії гості поспілкувались із керівництвом сталеплавильного комплексу та представниками компанії "Інтрепайп", намітили майбутні шляхи партнерства. Адже металургійне підприємство "Інтерпайп-Сталь" завжди було та залишається відкритим для європейського співробітництва.

 

© Юлія СТАСЕНКО