В одному з сіл на Луганщині бюджетні гроші спрямували на вшанування більшовиків

Керівництво Тошківської об'єднаної територіальної громади використало кошти Сіверськодонецького району не за цільовим призначенням. Замість оновлення місцевої інфраструктури прифронтовий населений пункт отримав відреставрований пам'ятник. Культурний присвячений не аби кому, а "героям" совєцького окупаційного режиму.

Вірогідно, новообрана влада села свідомо пішла на порушення чинного декомунізаційного законодавства, аби "утерти носа" владі центральній, що у Києві. Слід зауважити, що загальна сума витрачених грошей становить 128 тисяч гривень. Із них: 100 тисяч гривень — районні, а 28 тисяч гривень — кошти самої ОТГ (фактично, місцевих мешканців, чиєї думки не питали).

Якщо хтось не знає, то Тошківка на Луганщині має багато проблем і дуже мало ресурсів. Серед найбільш наболілого і давнього — відсутність вуличного освітлення й розбита вщент дорога. Наголосимо, що громадські діячі, які проживають у селі, попередньо запропонували свій варіант кошторису з метою встановлення вуличних ліхтарів, але керівництву ОТГ простіше було показати кільком пенсіонерам свою "повагу" совку через косметичний ремонт пам'ятника окупантам, ніж витрачатися на повне оновлення інфраструктури.

 

© Юлія КРАСИЛЬНИКОВА