На Полтавщині у річку Дніпро сповзає важлива дорога

Автошлях місцевого значення, який з'єднує села Мозоліївка і Шушвалівка у Полтавській області, знаходиться у доволі занедбаному стані. Вказаний об'єкт інфраструктури потребує невідкладного ремонту. Причиною того є сповзання частин захисної дамби у Кременчуцьке водосховище.

Жителі населених пунктів викладають фотозвіти у соціальній мережі "Facebook", додаючи відповідні коментарі-заклики до місцевої влади посприяти реставрації дороги. Проте до сьогодні чиновникам легше відмовчатися й списати критичну ситуацію на брак коштів, імовірно витрачених ними не за призначенням. Тому доля інфраструктурного об'єкта, який з'єднує вказані села Глобинського району і являється, дійсно, дорогою життя, залишається виключною проблемою для їхніх мешканців.

«Захисна дамба вже не така і захисна, з цим треба щось робити. Іншої дороги не існує. По ній постійно курсує транспорт. А роботи багато! Зима не така і довга, щоби завадила ремонтникам взятися за відновлювальні роботи», — жаліється у соціальній мережі селянин Олександр Шаповал.

 

© Данило КАТРАНИК