Окупанти нищать у зародку протестний запал серед мешканців Криму

Не минуло й тижня з часу масових демонстрацій на підтримку системного московського опозиціонера-імперця Алєксєя Навального, як путінські ґебісти розпочали "попереджувальні заходи". Репресивна машина Кремля шукає "відвертих бунтівників" та "агентів київської хунти" як на безпосередній території РФ, так і в окупованому Криму. У першу чергу під удар потрапляють ті, хто має тільки український паспорт або одразу 2: України та Московії.

За інформацією нашого джерела, який мешкає в окупованому Сімферополі й забажав лишитися неназваним, співробітники Федеральної служби безпеки здійснюють вибіркові затримання серед молоді. Фактичним приводом для свавілля кремлівських спецслужб є перебування учнів старших класів і студентів у Telegram-каналах, де агітують виходити на мітинг з метою підтримки А. Навального. Такі репресії здебільшого торкаються також тих, хто має родичів на вільній території України.

«Читаєш листування чи ставиш лайк — тебе одразу беруть на олівець окупанти з лав ФСБ. У відділку тримають по пів дня без адвоката, і не важливо, був чи збираєшся йти на ті нікому не потрібні протести», — коментує гнітючу ситуацію у Криму наше джерело. Між тим, як раніше вже повідомляв часопис "Січовик", путінський режим не злякався "бутербродних протестів" і планує далі встановлювати тоталітарну диктатуру від Калінінграда до Владивостока.

 

© Данило КАТРАНИК