У Полтаві патріоти утворили коаліцію з "п'ятою колоною" Кремля

Колиска сучасної української літератури, де народився невтомний борець за нашу національну державність Симон Петлюра, нині перетворилася на експериментальний політичний майданчик. Про це свідчить нещодавнє феєричне об'єднання у стінах Полтавської міської ради новообраних депутатів від фракцій "За життя", "Європейська солідарність" і "Опозиційна платформа – За життя". Фактично, палкі патріоти України з-поміж соратників Петра Порошенка злигалися з маріонетками українофобів Ігоря Коломойського та Віктора Медведчука.

Пікантні подробиці незвичного партійного симбіозу виклали на сторінці "Україна ТОП" у соціальній мережі Facebook. Отже, впродовж наступних 5 років обласний центр Полтавщини цілком законно грабуватимуть такі особи: міський голова – Олександр Мамай ("За життя"); секретар міської ради – Андрій Карпов ("Європейська солідарність"); перший заступник мера – Валерій Пархоменко ("За майбутнє"); заступник мера з питань житлово-комунального господарства – Оксана Деркач (ОПЗЖ); заступник мера з гуманітарних питань – Світлана Тарашевська ("За майбутнє"); заступник мера з економічних питань Ольга Борисенко ("За майбутнє"). Вважаємо, що виборці вказаних політичних сил мали б бути здивовані такою кричущою ситуацією, але їм не до того, бо у всіх гріхах наразі винен Володимир Зеленський.

Між тим, як вдалося з'ясувати, ведучий телепрограми "ВатаШоу" на "5 каналі" Андрій Карпов на прізвисько "Полтава" не бачить нічого поганого у співпраці з відвертими агентами Кремля та корупціонерами місцевого рівня. Він певен, що поточне політичне середовище у місті виглядає похмуро, відтак взаємодія між "Європейською солідарністю" з одного боку та ОПЗЖ і "За майбутнє" з іншого – вимушений крок заради блага полтавців. «Мамая ми не любимо, але він законно обраний мер, тому й об’єднаємося виключно навколо проблем мешканців нашого міста; ми взагалі з усіма політичними силами готові до діалогу», – прокоментував ситуацію новопризначений секретар Полтавської міської ради.

 

© Гнат НЕПОШТИВИЙ