Італійські націоналісти провели акцію проти деградації

У муніципалітеті Фрозіноне, що у регіоні Лаціо за 80 км від італійської столиці, активісти місцевого осередку націоналістичної організації "CasaPound Italia - Frosinone" провели маніфестації проти деградації. Протестна акція відбулась вранці 4 березня на привокзальній площі "Універсальна", активсти вимагали від влади муніципалітету Фрозіноне та регіону Лаціо зупинити деградацію, яка прикривається вивісками мультикультуралізму.

Активісти місцевого осередку націоналістичної організації "CasaPound Italia - Frosinone" під час маніфестації зазначили, що своїм протестом показують владі своє негативне ставлення та засудження процесу деградації, що занурила муніципалітет Фрозіноне і, зокрема, старовинну культурну частину міста. Один з керіників місцевого осередку націоналістичної організації "CasaPound Italia - Frosinone" Фернандо Інчітті, виступаючи перед присутніми на площі зазначив, що площа "Універсальна", яка є зразковим прикладом давньоримської героїчної архітектури, нині переживає еріод убозтва.

Фернандо Інчітті також підкреслив, що наркотики, злочинність і деградація освіти та медецини у найгайрнішому і найзахоплюючому районі муніципалітету Фрозіноне, змушують місцевих жителів покинути їх власні домівки, бо вони не відчувають себе захищеними. Адже ті, хто повинен забезпечувати хоча б мінімум безпеки цього не робить. Прогулюючись вулицями провінційного Фрозіноне вечораме переростає у міжкультурніта міжетнічні битви корінних мешканців із заїжджими мігрантами з Африки.

Станом на 31 грудня 2010 р. в муніципалітеті Фрозіноне офіційно проживали 2532 іноземці з 75 країн, серед них більше 1500 осіб - це громадян Лівії, Тунісу, Єгипту, Маврітанії та Сомалі. Саме через таку складну етнічну ситуацію активісти місцевого осередку націоналістичної організації "CasaPound Italia - Frosinone" зазначили, що і надалі будуть продовжувати невпинно інформувати корінних мешканців та застергіту владу щодо ліберальної політики до іммігрантів-африканців, адже усвідомлюють себе останнім бастіоном для захисту підступів до Риму.

 

© Марко ЛОМБАРДІ