Націоналістична молодь пікетувала Кабінет Міністрів України

Вчора, 8 квітня, молодіжна ініціатива "Центр‬" провела пікетування Кабінету Міністрів України по вул. Грушевського у Києві. Участь в заході взяли учасники об'єднання, "‎Українська Націоналістична Самооборона"‬ та ще кілька громадських організацій, а також звичайні небайдужі громадяни.

Як зазначали активісти молодіжної ініціативи "Центр", метою пікету було притягнення до відповіді щодо невиконання обіцянок та бездіяльність прем'єр-міністра Арсенія Яценюк‬а та його уряду. Засобами вираження невдоволення громадян були величезні плакати із конкретними запитаннями, які стосуються тих чи інших обіцянь Яценюка, даних у різний час, проте досі невиконаних. За традицією, на заході мали слово громадські активісти, серед яких Ігор Криворучко, Віктор Смалій, Володимир Іванов та Алекс Вахній. Також усі присутні мали змогу вислухати легендарного українського націоналіста Юрія Романовича ‪‎Шухевича‬.
В межах заходу активісти ‎УНСО‬ підготували письмове звернення-лист до прем’єра, для отримання якого до громади вийшов головний спеціаліст управління з реєстрації звернень, а фактично просто якоийсь шнирь, Шевченко. Більше ніякої реакції на пікет з боку влади не було і, звичайно ж, жодної відповіді не надано.

Молодіжна ініціатива "Центр" через такі, якщо можна це так назвати, дії вважає Яценюка за послідовника ‪‎Янукович‬а та ‪Азаров‬а. Жодного відношення до ‪‎Революції Гідності‬ Яценюк не має, як не має і самої гідності, адже основне, чим наразі займається прем’єр – розподілення кредитів МВФ у власних потребах та цілях. Маємо також зазначити, що не обійшлося і без позитивних моментів. Так, перший заступник міністра економіки Сашко ‪Боровик‬ призначив зустріч з обговорення майбутніх реформ.
Очевидним є те, що за час утримання влади у своїх руках, нинішній уряд не зробив аж нічого доброго для України та її народу. Жодна обіцянка щодо покращення стану України не виконана. Куди поділися гроші, виділені на проект "Стіна", перший етап якого мав закінчитися ще у вересні минулого року? Де обіцяна зупинка бандитського терору на Донбасі та 50 мобільних житлових модулів в зону АТО? Також невідомо, де текст нової Конституції, і чи писався він взагалі, щоб бути узгодженим і підписаним ще у травні 2014 р. Список подібних питань щодо невиконаних обіцянок можна продовжувати ще довго, проте самими словами нічого не вдієш, діяти треба вчинками та протестними акціями.

 

© Олександр ШАРEНДО