Марш Правди відбувся у Києві

Сьогодні,25 лютого у місті Київ відбувся Марш Правди. Рік тому ВОНИ (Порошенко, Яценюк, Турчинов) прийшли до влади на НАШІЙ (Герої Небесної Сотні) крові. Крові патріотів. За цей рік ВОНИ здали інтереси України та зрадили Ідею Української Нації. Чиновникам та високопосадовцям у ГПУ, МВС та Адмністрації Президента вручили "коктейлі Молотова" як символічне попередження. Організатором "Маршу правих. Маршу правди" виступили "Правий сектор" і ВО "Тризуб" імені Степан Бандери. Активісти із гаслами, прапорами та портерами вбитих побратимів розпочали марш від станції метро "Арсенальна". У колоні було понад 1,5 тис. осіб.

Першим пунктом призначення маршу стала Генеральна прокуратура. Учасники акції передали представникам наглядового відомства символічні "коктейль Молотова" і запальничку. На думку учасників акції, таким чином вони дають зрозуміти владі, що відповідальні за злочини проти Майдану мають понести покарання, в іншому випадку їх чекає "народний суд".
Потім колона попрямувала до будівлі Міністерства внутрішніх справ на вулиці Богомольця. Там також представникам влади були передані "коктейль Молотова" і запальничка. Також учасники акції відвідали до Адміністрацію Президента, де акція і завершилася.
Учасники акції зазначили, що влада обіцяла подолати корупцію, обіцяла провести люстрацію, а натомість зробили українців бідними і через затягування війни на Донбасі знищили віру в справедливість.
Крім того, представнкии Добровольчого Українського Корпусу "Правого Сектору", що були присутніми на акції заявили, що вони пам’ятають сотні не розслідуваних вбивств Майдану, підступне вбивство Сашка Білого, ганебну здачу Криму, героїв Савур-Могили та Іловайська, загиблих кіборгів Донецького аеропорту та Дебальцева. Винні мають бути покарані.

 

© Ревуч СІЧОВИЙ