Фіни протестують проти внутрішньої політики ЄС

Вчора у центрі фінської столиці відбулася демонстрація незалежних активістів проти внутрішньої політики ЄС, зокрема у сфері бюджету. Організатором заходу виступили фінський осередок світової мережі хакерів “Anonymous” та “Націоналістичного Руху Опору” (фін. Suomen Kansallinen Vastarinta). Демонстрація розпочалася по обіді маршем від будівлі Будинку станів часів Великого князівства Фінляндського на Алексантерінкату.

Під час маршу центром Гельсінкі активісти “Націоналістичного Руху Опору” закликали провести референдум щодо подальшого перебування Фінляндії у ЄС, а також повернення національної валюти, фінської марки, замість євро.
Крім того, активісти “Націоналістичного Руху Опору” і прихильники фінського осередку світової мережі хакерів “Anonymous” зазначили, що своєю бюджетною полтикою грабунку більш заможних країн ЄС, зокрема і Фінляндії, чиновники у Брюсселі та Страсбурзі годують ледачі уряди і народи Греції, Болгарії, Румунії, Португалії, та заїжджих мігрантів з країн Африки та Азії. Протестувальники також підкреслили, що країни об’єднані в єврозоні насправді розділені, адже від вимагають поповнення загальноєвропейського бюджету за рахунок зменшення власного національного.
Активісти “Націоналістичного Руху Опору” і прихильники фінського осередку світової мережі хакерів “Anonymous” закликали присутніх людей підтримати їхній рух за проведення референдуму щодо виходу Фінляндії з кабальної єврозони і ЄС як федеративної спілки гноблення. Виступаючи з промовами до людей, організатори демонстрації зазначили, що фінська нація має право на територію свого власного розвитку без докори і пропозиції з Брюсселя чи Страсбурга.

 

© Калєв КОРПІНЕН