Італійці виступили проти навали іммігрантів

У старій Європі неспокійно. Сьогодні, 26 лютого в Римі активісти націоналістичної організації CasaPound Italia на площі Пьяцца Вітторіо провели акції незгоди із імміграційною політикою уряду Італії та проти ісламізації. Активісти пройшли смолоскипним маршем центральними вулицями Риму висловивши свою таким чином свою думку, що нині для корінного населення Італії повальна імміграція з Африки та Азії стала вторгненням, на кшталт того, яке влаштували германські племена у V ст.

Один із лідерів організації CasaPound Italia Сімоне ді Стефано зазначив перед присутніми, що італійці втомилися здавати щодня свої власні життєві позиції на користь приїжджих нероб мусульман, які насаджують свою релігійну та культурну політику у італійських містах, зокрема в Неаполі, Салерно, Сіракузах, Палермо. Сімоне ді Стефано закликав італійський уряд заборона проведення конкурсів на отримання громадянства для іммігрантів, що у подальшому гарантує їх зрівняння у правах і соціальному становищі із корінними італійцями.
Як відомо, націоналістична організація CasaPound Italia виступає проти ліберальної політики у сфері імміграції до Італії. На думку керівників CasaPound Italia у спланованому засиллі мусульманськими іммігрантами з Лівії, Сирії, Єгипту, Судану та Тунісу вині чиновники ЄС, які прагнуть розмити монокультури та мононаціональні держави Європи аби не допустити справжніх національних революцій.
Голова сицилійського осередку CasaPound Italia Луїджі Ньєрі, який прибув до Риму аби особисто підтвердити критичну ситуації на острові із африканськими іммігрантами зазначив, що через підписану урядом Італії постанови Європейського Суду C-333/13 від 11 листопада 2014 р., кожна держава-член ЄС повинна бути в змозі заперечувати соціальними пільгами біженців та мігрантів на рівні громадян, які через своє становище стали економічно неактивними.
Активісти націоналістичної організації CasaPound Italia зазначили, що їхня акція не має расистського підґрунтя, а навпаки дозволяє італійцям відчути себе італійцями, спонукати до відродження здорового глузду серед співвітчизників. Крім того, італійські націоналісти вимагали від свого МВС більш активно діяти аби не допустити поширенню терористичної загрозу під прапорами “Ісламської держави Сирії та Іраку” або ISIS на вулицях італійських міст, особливо на півдні країни, куди від війни в Лівії та Сирії прибувають біженці. На останок, активісти націоналістичної організації CasaPound Italia підкреслили, що якщо і надалі до Італії буде ігнорувати процеси повзучої ісламської загрози та іммігрантського засилля, їхні акції перейдуть у більш радикальне русло.

 

© Денис КОВАЛЬОВ