Добровольці-націоналісти пікетували Адміністрацію Президента України

Сьогодні о 12:00 представники політичної партії "Правий Сектор" та військові "Добровольчого Українського Корпусу" пікетували Адміністрацію Президента України у Києві із вимогою припинити тиск на добровольців та відвести на бойові позиції загони ЗСУ, що нині блокують басу "ДУК-ПС" на адміністративному кордоні Січеславщини і Донеччини.

Як відомо, від учора, 28-го квітня, влада натравила 2 бригади Збройних сил на базу "Добровольчого Українського Корпусу". Все могло закінчитись трагічно. Система почала по суті війну із правим добровольцями, які з перших днів війни стали на захисті Батьківщини. Головна задача добровольців "ДУК-ПС" - не допустити міжусобиць. На даний час довкола бази "Правого Сектору" у Покровському районі розгорнуто 11 блокпостів 25-ї та 93-ї бригад ЗСУ.

Пікет біля приміщення Адміністрації Президента України на вул. Банковій, який сьогодні провели представники "Правого Сектору", є попереджувальним. За його результатами і подальшими подіями політрада партії та військова нарада "Добровольчого Українського Корпусу" будуть ухвалювати рішення про продовження чи зміну форми акції.

А тим часом, новий голова обласної державної адміністрації у Січеславі Валентин Резніченко заявив під час на прес-конференції, що усі добровольчі батальйони, зокрема і "ДУК-ПС" прирівнюються до злочинців, тому влада хоче їх розброїти та покарати відповідно до чинного законодавства! За словами Валентина Резніченка, усі збройні формування мають увійти до складу підрозділів Національної Гвардії України, МВС або СБУ, а решта - роззброєні і притягнуті до відповідальності у відповідності з чинним законодавством.

 

© Ревуч СІЧОВИЙ