Карельська політична весна

Стосовно "політичної весни"... Цей термін, насправді, був придуманий в Карелії. 1 березня 2014 р. на Студентському бульварі Онегаборґу (окупаційна назва Петрозаводськ) Республіканський Рух Карелії провів пікет за політичну Весну.

Тоді публіку російської Карелії в когнітивний дисонанс, одночасно виступивши і за Майдан, і за автономію Криму. Для цих проєвропейських регіоналістів, це було природно. Але архаїчні московські імперці засудили цю акцію і почали репресії.
Що можна сказати через рік? Нині, в останній день лютого, активісти Республіканського Руху Карелії виступають за автономне самоврядування Криму - але ні в якому разі не за його силову анексію з боку РФ.

Остані події на Донбасі зробили Республіканський Рух Карелії природним союзником Українитому, а також тому, що активістам цього руху зовсім не подобається агресія московської імперії проти сусідів!
І тепер кремлівські ЗМІ та пси путінського режиму називають Республіканський Рух Карелії проектом Держдепу США, а його активістів "націонал-зрадниками".

Насправді, активісти Республіканського Руху Карелії горді носити звання "націонал-зрадників", аби не ставати у ряди покірної ватної маси путіністів.
Реальна політична весна почнеться лише з різнобарв'я регіональних прапорів - замість заккривавленого триколора!

 

© Вадим ШТЕПА