Патріотичний відпочинок під кураторством українського "кіборга"

У Січеславі відкрито військово-патріотичний клуб "Іron Dnepr", який працює на тренувальній базі Державного університету внутрішніх справ. Учасниками першої зміни табору "Іron Dnepr" стали 47 старшокласників Січеславщини. Тут вони вивчають 5 різних військово-спортивних дисциплін.

Ініціатива такого формату активного відпочинку для підлітків належить голові місцевої облдержадміністрації Валентина Резніченко. Він зокрема зазначив, що це безпечний, цікавий і наповнений зміст відпочинок юних патріотів України. У багатьох дітей, які сьогодні відпочивають у військово-патріотичному клубі, батьки перебувають у зоні АТО. І цей приклад, який вони відчувають у своїх сім'ях, сьогодні виражається у них бажанням розвивати свій патріотичний дух, фізичну і внутрішню силу. Переконаний, що з таким майбутнім наша країна буде успішною.
В учасників військово-патріотичного клубу є унікальна можливість пройти курс молодого бійця і справжнього патріота під кураторством учасника антитерористичної операції, "кіборга", викладача філософії та політології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Кирила Недры.
«Заняття у військово-спортивному клубі розраховані на орієнтування школярів у соціальному просторі. Ми не вчимо дітей тримати зброю. Тут навчають любові до Батьківщини, патріотизму, пояснюють, що таке держава, а молодь може і повинна робити для держави все, на що здатна. Завдяки цьому проекту ми відновлюємо якісну систему патріотичного виховання молоді», - повідомив Кирило Недря.
У програму навчання "Iron Dnepr" входять: основи зброєведенн і спеціальна фізична підготовка, історія та структура Збройних сил України, заняття в мультимедійному тирі і страйкбол.
Разом з юнаками у військово-патріотичному клубі навчаються і дівчата, які також можуть бути сильними і сміливими, адже отримані знання зайвими не будуть. Наприклад, вміння надавати медичну допомогу може знадобитися в повсякденному житті.

Наступна зміна військово-патріотичного клубу "Iron Dnepr" стартує 30 червня 2015 р.

 

© Ревуч СІЧОВИЙ