Концерт на підтримку політв'язнів Медведька та Поліщука

Минулої суботи, 8 серпня, під стінами київського ізолятору тимчасового тримання відбувся незвичний концерт. Тут зібралися десятки музикантів та сотні активістів, щоб підтримати Андрія Медведька та Дениса Поліщука, що утримуються в ізоляторі через звинуваченні у вбивстві Олеся Бузини.

Багато хто не вірить у винуватість хлопців-патріотів, й вирішив висловити свою солідарність музикою та поезією. До акції долучились десятки відомих музикантів. "Кому Вниз", "Мандри", "Сокира Перуна", "Тінь Сонця" — ось це далеко не повний перелік музичних гуртів, які грали під стінами київського ізолятора.

Сам концерт пройшов мирно, як і було заплановано. Тож десятки автобусів із НацГвардією, яку заздалегідь підігнав міністр Аваков очікуючи "заворушення та безлади", не знадобились. Крім самих затриманих, широкої аудиторії, що відвідала захід, патріотичну музику мали змогу прослухати і з добру тисячу співробітників міліції та нацгвардійців, котрих завчасно розташували на території ІТТ та на підходах до в’язниці.

Cправу проти патріотів Медведька та Поліщука сфабриковано. Жодних доказів причетності хлопців до вбивства українофоба та псевдожурналіста Бузини не існує. Проте, невинні продовжують сидіти за гратами, а провладний злочинець Аваков, за наказом якого і виконується це політичне замовлення, продовжує репресії проти кращих синів України.

Активісти, які організували концерт та, які прийшли підртимати ув'язнених патріотів вимагали негайно зняти усі обвинувачення з Поліщука та Медведька! Здебільшого мітингувала молодь, але прийшли й старші люди. Дехто з музикантів зізнавався, що така згуртована молодь вселяє надію у кращу долю нашої держави.

Тим часом, жодна українська інформаційна агенція (преса, ТБ та інтернет-ЗМІ) не подала репортаж про концерт на підтримку політв'язнів Медведька та Поліщука! Побратими ув'язнених патріотів бійці полку "Азов", Добровольчого Українського Корпусу "Правого Сектора", роти "Карпатська Січ", колишніх політв'язнів часів бандита Януковича наголосили на тому, що cправедливість за ними, а правда на боці незаконно ув'язненних патріотів. Новітній режим внутрішньої окупації, що утворився на уламках недобитої свавільної системи Януковича буде знищено! І справа Медведька та Поліщука стане у цьому процесі значним поштовхом, як свого часу розхитала систему підтримка Чесних, підтримка Павліченків!

 

© Юрко НОЄВИЙ