"Хезболла" та християни - разом проти ісламістів

Ліванський націоналістичний рух "Хезболла" (або "Партія Бога"), відомий своєю безкомпромісною боротьбою проти сіоністів, створює загони самооборони для захисту християн від ісламістів та терористів "Ісламської Держави" (або рух "ІДІЛ"). Рішення про це приймали лідери руху після того, як ісламісти обстріляли християнську церкву. Від тепер кожне місце, де компактно проживають християни, будуть спільно захищати бійці "Хезболли" та створена нею християнська міліція.

Один з найбагатших бізнесменів Лівану, християнин Ріфат Насрула, пояснює: "Крім Хезболли, нас не захищає ніхто. Вони регулярно захищають нас під час свят, не вимагаючи нічого натомість". Ріфат продовжує з попередженням, яке напевно проігнорують європейські ліберасти: "А Європа нам взагалі не допомагає. Хотів би попередити Європу: якщо Ви не захищаєте нас, тут, колись ці ісламісти з'являться у Вас, там".
Довідка: В Україні мало хто відрізняє рухи мусульман на близькому сході, часто називаючи всі "ісламістами". Але це повний абсурд, адже в деяких з цих рухів ідеологія дуже сильно відрізняється. Скажімо, "ІДІЛ", "аль-Каїда" - це власне і є ісламістами. Вони борються не лише проти християн, але й проти інших мусульман і хочуть знищити всі культурні відмінності між мусульманськими народами. Тому й не дивно, що арабські націоналісти часто говорять, що "ІДІЛ" та "аль-Каїда" фінансують, як не дивно, глобалісти, які теж хочуть знищити культурні відмінності між народами.
Але такі рухи, як "Хамас", "Хезболла", і так далі - це по-суті націоналісти, в яких дуже хороші стосунки з арабськими християнами (і які часто підтримують арабів-християн у політиці) і в яких жодних намірів "захопити Європу" немає. Вони вважають своїм ворогом, як і ми, виключно вальцманізм і говорять, що хтось фінансує "ІДІЛ" та "аль-Каїда" для того, щоб забирати у них активну молодь. Подібні факти навмисно замовчують ЗМІ, бо вони хочуть стравити справжніх християн і справжніх мусульман між собою. Адже зрозуміло, хто від цього виграє.
Також цікаво, що нещодавно рух "ІДІЛ" заявив, що має намір знищити "Хамас" і "Хезболлу", як і те, що "Аллах нам дав наказ не атакувати юдеїв!". Але ми про це напишемо докладніше в майбутньому.

 

© Польський НАЦІОНАЛІСТ