Полк "Дніпро-1" оголошує набір добровольців

Створений у квітні 2014 р. батальйон “Дніпро-1” став одним з боєздатних добровольчих загонів в Україні. Нині – це полк спецпризначення МВС. Не виходячи з боїв, його бійці несуть службу на передовій: обороняють селище Піски, з якого відкривається пряма дорога на Січеслав, охороняють західні та північні підступи до Маріуполя та саме місто. Командири полку “Дніпро-1” пишаються тим, що на відміну від інших військових підрозділів вони самі проводять внутрішню ротацію особового складу.

Сьогодні полк “Дніпро-1” оголошує набір для добровольців – необхідні механіки-водії для легких танків, зв'язківці та командири бойових машин. Потребують сьогодні бійці й особливої спеціалізації. Попри те, що полк на 70% складається з бійців із вищою освітою, необхідні ще й ті, хто вільно володіє англійською.
Народний депутат України Юрій Береза зазначив, що потрібні люди зі знанням англійської мови, у зв'язку з тим, що у полку “Дніпро-1” прямо йдуть переговори із США щодо надання деякого озброєння і нам необхідно деяку кількість особового складу, яке поїде на перепідготовку в США. Крім того, командування полку “Дніпро-1” підкреслили, що їм потрібні освічені люди, які готові воювати у складі добровольчого підрозділу МВС.
Усіх зацікавлених щодо прийому на службу в полк “Дніпро-1” можна звернутися в обласне управління МВС: м. Січеслав, вул. Червона, 20 або ж за телефоном +380506230081.

 

© Ярема ГАЛАЙДА