Сьогодні в Києві судили реваншистів

Сьогодні пообіді у Печерському суді м. Київ намагались засудити українських націоналістів з організації "Реванш". На прохання усім небайдужим прийти і підтримати молодих патріотів відгукнулось багато блоґерів, журналістів та патріотів. Як відомо, напередодні ввечері посіпаками нової антиукраїнської влади були затримані українські націоналісти: Богдан Ходаковський, Антон Костевич, Анастасія Спєшилова та Роман Ярош. Молодим патріотам-реваншистам підкинули 5 гранат та 3 тротилові шашки.

Хлопців, що встигли прийняти участь у АТО та боронили Україну звинувачують у тероризмі та сепаратизмі! Повний маразм, але саме так працює СБУ та прокуратура "по-новому"! Перед арештом реваншисти були попереджені, що вони будуть репресовані, якщо не заберуться з Києва і не припинять чвою активну протестну діяльність. Патріоти були вивезені у незрозуміле приміщення, де їм на голови вдягнули мішки, били і тримали до ранку. Сьогодні вранці вони були доправлені до Київського управління СБУ. На суд над представниками "Реваншу" прибуло 4 автобуси правоохоронцiв, а на саме судове засiдання прийшло багато достойних людей, в тому числi журналіст Марк Гресь і народний депутат України Дмитро Лінько.
Натомість, працiвники СБУ, які привезли репресованих реваншистів заявили, що молоді хлопцi з націоналістичної організації "Реванш" прибули до суду добровiльно. Хоча перед цим на хлопцях були вдіті кайданки на руках. Слiдчий та прокурор майже все судове засідання вимагали заборонити зйомку пiд час процесу. Це обурило громадськiсть, а народний депутат України Дмитро Лінько вимагав дозволити зйомку. Зрештою, на клопотання сторони обвинувачення суддя заборонив вiдеозйомку. В цей час пiд дверима залу засiдання скопичився натовп преси.
Першою жертвою сторони обвинувачення став київського активіст, патріот та учасник АТО Богдан Ходаковський, якого звинуватили у.... сепаратизмі! Хлопцi з "Реваншу" трималися мужньо. Однак, за рішенням Печерського суду м. Київ Богдана Ходаковського відправили під домашній арешт. Справа щодо інших реваншистами і досі триває.

 

© Максим НЕПИЙПИВО