Фінські воїни Одіна розширяють мапу своєї присутності

Минулими вихідними, 23 січня, представники фінської патріотичної та антимігрантської спільноти "Soldiers of Odin" разом зі своїми норвезькими ідейними побратимами відкрили лапландське регіональне представництво цієї організації в норвезькій провінції Фіннмарк.

Так, за повідомленнями щоденного норвезького журналу "Dagbladet" та фінської телерадіокомпанії "Yle", націоналістичний вуличний патруль фінської антимігрантської спільноти "Soldiers of Odin" розширив мапу своєї присутності аж до північних берегів Норвегії. Представники фінського націоналістичного угруповання провели виїзні збори у містах Гаммерфаст та Альта, де разом з норвезькими прихильниками створили у провінції Фіннмарк 1-ше закородонне відділення антимігрантської спільноти "Soldiers of Odin". Як заявили активісти цієї націоналістичної організації, їхньою метою на сьогодні є поширення власної присутності в кожній країні, яка постраждала від мігрантської навали та мультикультурної політики винищення національної європейської ідентичності недолугими євроінтеграторами та владними бюрократаи.
Згідно із повідомленнями антимігрантської спільноти "Soldiers of Odin" в соціальній мережі "Facebook" вже незабаром, у лютому-березні 2016 р., вже у всіх великих містах Норвегії відкриються регіональні представництва цієї організації з метою вуличного патрулювання, недопущення мігрантських бунтів та ґвалтівних вакханалій, а також, підвищення серед простих норвежців, як і фінів, почуття справжньої безпеки. Саме захистом та охороною своєї домівки і вулиць, активісти антимігрантської спільноти "Soldiers of Odin" прогнуть довести не тільки місцевій поліції, але й пересічним громадянам, що якщо влада не в звозі гарантувати безпеку та громадський спокій своїми методами, тоді це питання вирішують патріотичні спільноти та небайдужі мешканці.

 

© Калєв КОРПІНЕН