У Ляйпцигу провели марш проти ісламізації Європи

Цього понеділка, 2 березня у столиці Саксонії, Дрездені, антиісламський рух "PEGIDA" (у перекладі "Європейці-патріоти проти ісламізації Заходу") провів широкомасштабну акцію протесту, в якій взяли участь більше 12 тис. патріотів. Для українських ЗМІ ця новина пройшла повз, адже висвітлювати боротьбу європейців за Європу Вільних націй проти ісламської імміграції зараз не на часі. Крім того, подібні антиісламські акції під егідою руху "PEGIDA" відбулися ще в 13 містах Німеччини, а також в бельгійському Антверпені і датському Копенгагені. Таким чином, завдяки синхронності дій осередків організації "PEGIDA" в різних містах і країнах Європи, вийшов своєрідний міжнародний "антиісламський флешмоб".

Тим часом противники руху "PEGIDA" (урядовці, мусульманська громада та прихильники політики мультикультуралізму) вдаються до послуг агресивно налаштованих лівих радикалів (антифашистів) для блокування різного роду антиісламських акцій, в тому числі, влаштованих рухом "PEGIDA". Так, на демонстрації в Дрездені не обійшлося без групи "контрдемонстрантів" з числа антифашистів, які не знайшли кращих аргументів, окрім як влаштувати кілька сутичок і бійок у ході мирної маніфестації "європейців-патріотів". "Хоробрі бійці антифа" закидали сміттям студенток та школярів, які йшли позаду колони, після чого намагались втекти, але поліція, що охороняла захід упіймала найбільш радикальних антифашистів.
Варто зазначити, що регулярне проведення демонстрацій рухом "PEGIDA" має і довгострокову мету. По-перше, це послаблює позиції політикуму Німеччини, представники якого не хочуть визнавати існування проблеми масової імміграції з мусульманських країн (Туреччини, Сирії, Ірану) і, як наслідок – поширення ісламу в країні. По-друге, такі акції сприяють згуртуванню та піднесенню духу серед патріотично налаштованої частини німецького суспільства.
Також, у зв'язку з реально існуючою ісламською загрозою в регіоні, тема, яку піднімає антиісламський рух "PEGIDA", не перестане бути актуальною ще довгий час. Теракт в Парижі, а пізніше і стрілянина в Копенгагені не були винятком – екстремістські спільноти прихильників джихаду в Європі є і постійно поповнюються новими адептами, у тому числі тими, хто вже повернувся з Сирії та Іраку (так звані "ветерани ІГІЛ").
Не потрібно пасувати і перед масованою інформаційною кампанією, яка проводиться з метою дискредитації руху "PEGIDA". Існує давно перевірена народна мудрість: «Свого ворога треба знати в обличчя!». Таким чином, активісти руху "PEGIDA" можуть прораховувати і передбачати наперед всі нападки ліберальних ЗМІ.

 

© Павло КОВАЛЬОВ