Світ побачила братня книга "Повстання Ідентичності"

В останній день травня 2016 р. світ побачила історико-публіцистична праця "Повстання Ідентичності" – спільний доробок 2-х братів з козацької столиці України – Запоріжжя – молодого поета Павла Ковальова та історика і публіциста Дениса Ковальова, видана видавничо-консалтинговою компанією "Баланс-Клуб" за сприяння січеславського правника та ідеолога "Руху за Гетьманат" Юрія Якуби.

Книга "Повстання Ідентичності" – це унікальний доробок в плані висвітлення вкрай наболілих і необхідних питань щодо боротьби європейської ідентичності, зокрема національної фінської та української, із новітніми ворожими викликами цивілізаційної кризи як ісламська навала та ‪московська агресія‬. Варто наголосити, що книга "‪Повстання Ідентичності‬" поєднала в собі історико-політичні та філософсько-ідеологічні завваги українського‪ ‎націоналізм‬у, ‪традиціоналізм‬у, ‪‎консерватизм‬у та антиколоніалізму, а також, поетичні рядки присвячені боротьбі європейських вільних націй супроти азійської окупації у вигляді московського ‪рашизм‬у та західного, толеруючого ісламу, ‪‎мультикультуралізм‬у.
Автори праці наголошують, що їхня книга розрахована на широке коло читачів, зокрема істориків, філософів, політологів та всіх інших патріотично налаштованих людей з достатнім рівнем гуманітарних знань. Водночас книга "‪Повстання Ідентичності‬" є рефлексією на події в сучасній мультикультурній Європі, яку роздирають на шмаття євроінтегратори з мусульманами; післяреволюційній Україні, що знаходиться між 2-х вогнів – з одного боку Вашингтон і Брюссель, а з іншого – Москва; та заможній Фінляндії, яка продовжує тривалу боротьбу за свою державність, але тепер вже від євробюрократії та ісламської навали.
На прохання авторів, викладаємо короткий зміст книги "Повстання Ідентичності":
а) БЛОК 1. ВАРВАРСЬКІ СУТІНКИ ЄВРОПИ: розповідь про проблеми сучасної Європи, дослідження появи доби Нового Середньовіччя, погляд на причини та передісторію мультикультурного загнівання європейської цивілізації, зокрема і через економічні тенета Євро-"зони", якому протиставляється здоровий патріотизм народів Європи у вигляді так званого євро скептицизму;
б) БЛОК 2. ФІНЛЯНДІЯ – ФОРПОСТ ПІВНОЧІ: детальний історичний опис про народження фінської модерної нації у кінці XVIII ст. – на початку ХХ ст., висвітлення проблем пов’язаних з обороною фінляндської державності у 1917-1945 рр. від більшовицької навали, а також, розповідь про мультикультурну сучасність та боротьбу за національну ідентичність фінських патріотів-традиціоналістів;
в) БЛОК 3. УКРАЇНА – БАСТІОН ТРАДИЦІЇ: змалювання причин та наслідків сучасної соціально-економічної кризи в пост революційній та повоєнній Україні, зазначення історичних проблем щодо тяжкого здобуття української державності в якості алегоричного розділу – через рабські пута до волі, а також розповідь про сучасні ідейні пошуки та мовне питання із зазначенням геополітичних напрямків розвитку нової України.
Загалом автори закликають свого майбутнього читача бути вдумливим і розуміти підходи до цінностей, які пропонуються в книзі. Для бажаючих особисто поспілкуватись з авторами повідомляємо, що найближчими тижнями (приблизно з 16 по 25 червня 2016 р.) відбудеться презентація книги "Повстання Ідентичності" у Полтаві в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Тож, не гайте часу, замовляйте книгу за посиланням! Підтримайте молодих українських поета та публіциста націоналістичного спрямування! Не будьте байдужими!

 

© Дзвенислава КАТРАННИК та Ревуч СІЧОВИЙ