Маріонетки Кремля з "ЛНР" імітують промислове "покращення"

Поки українська промисловість (машинобудування, металургія та видобування руди із вугіллям) знаходиться у вкрай тяжкому стані через бездіяльність уряду, профільного мністерства та і на далі розграбовується олігархами, на окупованих землях Донбасу московські маріонетку імітують промислове "покращення".

Так, вчора 10 березня, голова "Ради міністрів" так званої "ЛНР" Геннадій Ципкалов підписав розпорядження про створення "державного підприємства Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат". Як сказано в цьому "документі", підприємство буде займатися литтям чавуну, виробництвом обладнання для металургії, ремонтом і технічним обслуговуванням готових металевих виробів.
За словами Геннадія Ципкалова, здійснювати нагляд над діяльністю цього комбінату доручено "Міністерству промисловості Луганської Народної Республіки". "Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат" створений на базі раніше наявного в місті Лутугине металургійного комбінату, який раніше знаходився на державному балансі України, а нині майже повністю розрабований московськими окупантами.

Таким чином, маріонетки Кремля намагаються замилити очі обдуреному населенню від руїни, яку їм влаштували "ополчення" та "брати-визволителі" з Бурятії, а також забезпечити примусовою роботою задля ремонту зламаної та пошкодженої у боях із ЗСУ військової техніки РФ. Місцеві блоґери висміяли цю заяву, адже окрім зубожіння, війни та мародерства різні "міністерства" так званої "ЛНР" нічого не принесли мешканцям Лутугиного.

 

© Олексій ТОПОРОВ