"Дніпромлин" під загрозою рейдерського захоплення

Сьогодні вночі на територію підприємства “Дніпромлин” намагались проникнути невідомі. Охорона під час планового обходу території помітила шнур із гаком перекинутий через огорожу і колючий дріт. Викликаний наряд міліції зіфіксував факт пригоди, втім, самих порушників не виявили. У керівництві підприємства стверджують, що йдеться не про звичайних крадіїв. Ба, більше, там пов’язують сьогоднішню нічну пригоду із інцидентом, який мав місце у річпорту 11 березня.

Підприємство “Дніпромлин” щодоби переробляє до 700 т борошна, тут працюють сотні людей, все у штатному режимі. Тільки сьогодні вночі охорона зафіксувала спробу проникнення на територію підприємства через огорожу. Прибулі за викликом міліціонери склали відповідний акт та виявити самих правопорушників не вдалося. Керівництво підприємства розцінило цю подію як спробу звичайної крадіжки, коли б не вчорашній інцидент у річпорту, на складі, який “Дніпромлин” здає в суборенду. Нагадаємо, на автостоянці бійці полку “Дніпро-1” знайшли бойові гранати, щити, дерев’яні кийки та “коктейлі Молотова”.
Після нічної пригоди на підприємстві на ім'я Генерального прокурора України відправили офіційну заяву. Керівництво “Дніпромлину” звертається і до міліції з проханням негайно розібратись із фактами, які викликають занепокоєння у трудовому колективі підприємства. До з’ясування всіх обставин керівництво “Дніпромлину” посилило заходи безпеки. Для запобігання провокаціям і терактам на підприємстві створили надзвичайну комісію, яка забезпечить охорону, проводитиме ретельні огляди виробничих цехів, адміністративних будівель, складських приміщень та огорожі на всій території підприємства. Цей процес будуть офіційно документувати всіма встановленими чинним законодавством способами.

 

© Євген КОПТЄВ